Ana SayfaMagazinOğuzhan Uğur'dan Gonca Vuslateri ifşası

Oğuzhan Uğur’dan Gonca Vuslateri ifşası

Ünlü sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur, oyuncu Gonca Vuslateri’nin dizi setinde yaptıklarını anlattı. YouTuber Oğuzhan Uğur, Gonca Vuslateri’nin sadece taburesi olmadığı için sette 2 reji çalışanı ve 1 makyöz kızı küfürlerle ağlattığını söyledi. Oğuzhan Uğur’dan Gonca Vuslateri ifşası bomba etkisi yarattı. Yani havalimanındaki olayı eleştiren Gonca Vuslateri daha önce kendisi de benzer tepkileri başkalarına göstermiş.

Oğuzhan Uğur’dan Gonca Vuslateri ifşası

Oğuzhan Uğur Uğur, Gonca Vuslateri hakkında şu ifadeleri kullandı: “Aynı sette çalıştık. Bir tabure gelmedi diye 2 tane reji kızı, 1 makyöz kızı ağlattı biliyor musun. Ama nasıl ağlattı… Nasıl küfrediyor biliyor musun kızlara. Havaalanındaki o olaya duyar kasan oyuncu bozması var ya…”

Funda Esenç adlı kadının uçağı rötar yaptığı için havaalanı görevlisi kadına hakaretler yağdırması uzun süre Türkiye’nin gündemini meşgul etmişti. Ünlülerden de, havaalanı çalışanına hakaretler yağdıran Funda Esenç’e tepkiler gelmişti. İşte bu olaya Gonca Vuslateri Twitter’dan “O arkadaştan ben bile özür dilemek istedim. Bir insanı toplum içinde küçük düşürme girişimi saldırıdır, linçtir, suçtur. Terbiyesizlik az kalır…” Diyerek tepki göstermişti.

Sonrasında ortaya çıkan gerçekler gösterdi ki Gonca Vuslateri de benzer davranışlarda defalarca bulunmuş.

Gonca Vuslateri bir ödül töreninde de benzer davranışta bulunmuş

Oyunc Gonca Vuslateri havalimanında gerçekleşen ve büyük tepki çeken olayı eleştirirken aslında kendisi de benzer şekillerde başka insanlara davranmış.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz