Ana SayfaMagazinOluversin Gari konusu ne, oyuncu kadrosu? Aşk Oluversin Gari fragmanı izle

Oluversin Gari konusu ne, oyuncu kadrosu? Aşk Oluversin Gari fragmanı izle

Oluversin Gari konusu ne, oyuncu kadrosu? Aşk Oluversin Gari fragmanı izle. 'Oluversin Gari' film setinin ilk filmi 'Aşk Oluversin Gari' salı günü seyircisiyle buluşacak. Detaylar haberimizde…

Oluversin Gari konusu ne, oyuncu kadrosu? Aşk Oluversin Gari fragmanı izle. ‘Oluversin Gari’ film setinin ilk filmi ‘Aşk Oluversin Gari’ salı günü seyircisiyle buluşacak. Detaylar haberimizde…

Oluversin Gari konusu ne, oyuncu kadrosu

Yapımcılığını Juli Sanat’ın, yönetmenliğini Hasan Doğan’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Gürvardar’ın kaleme aldığı Oluversin Gari film serisinin ilk filmi “Aşk Oluversin Gari”, bu akşam (6 Temmuz Salı günü) FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Oluversin Gari’nin oyuncu kadrosunda; Birand Tunca, Aslıhan Malbora, Tuba Melis Türk, Halil İbrahim Kurum, Ali Rıza Tanyeli, Kıvanç Baran Arslan, Tuğçe Karabayır, Suat Sungur, Selehattin Taşdöğen, Hilmi Erdem, Orçun Kaptan, Nilgün Karababa gibi isimler yer alıyor.

Oluversin Gari Özet

Güney, arkeolog olan genç bir adamdır. Bir gün babası Salih’in tarihi bir alanda otel yapacağını öğrenir ve otelin yapımını engellemek için Salihköy’e gider. Otel yapımını durdurmak için çalışmalara başlayan Güney, bu sırada kendisi gibi otel yapımına karşı olan aktivist Derya ile tanışır.

Oteli yapmaya kararlı olan Salih, bunun için her türlü usulsüzlüğü yapmaya hazırdır. Ancak onun işleri oğlunun Salihköy’e gittiğini öğrenmesiyle karışır. Köyde bir antik kent olduğundan şüphelenen ve bunun peşine düşen Güney, bu süreçte kendisini aşkın içinde bulur.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri