Ana SayfaTürkiyeÖmer Çelik'ten Daria Kyryliuk açıklaması

Ömer Çelik’ten Daria Kyryliuk açıklaması

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ukraynalı model Daria Kyryliuk'un darp edilmesiyle ilgili olarak, "Çeşme'de yaşanan ve ülkemizde 'misafirimiz' olan turistlere dönük şiddeti kınıyoruz. Ülkemizin tamamı ve gözde bölgemiz Çeşme, misafirperverliğin tüm değerleriyle eşsizdir" şeklinde bir açıklama yaptı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, geçtiğimiz günlerde Çeşme’de Ukraynalı model Daria Kyryliuk’un darbedilmesine ilişkin bir açıklama yaptı.

Kimsenin misafirlere çirkin davranışta bulunamayacağının altını çizden Çelik, şunları söyledi: “Hele de bir kadına dönük şiddet asla affedilemez. Turist misafirlerimize mekanik bir para makinesi gözüyle bakanlar, milletimizin dünyaca ünlü misafirperverliğinden nasibini almamış barbarlardır. Ülkemizin tamamı ve gözde bölgemiz Çeşme, misafirperverliğin tüm değerleriyle eşsizdir. Magandalık bu topraklarda barınamaz. Tüm misafirlerimiz, güven ve huzur içinde olsunlar. Hoşgeldiler, safa geldiler. Milyonlarca misafirimiz gibi ülkemizde eşsiz anılara sahip olacaklar.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri