Ana SayfaMagazinÖmer Faruk Bostan kimdir? Ömer Faruk Bostan aslen nereli, kaç yaşında, evli...

Ömer Faruk Bostan kimdir? Ömer Faruk Bostan aslen nereli, kaç yaşında, evli mi?

Ömer Faruk Bostan kimdir? Ömer Faruk Bostan aslen nereli, kaç yaşında, evli mi? Bu akşam İbo Show’da birbirinden eğlenceli konuklar var. Sezon finali ile ekrana gelecek olan İbo Show’un konuklarından biri de Ömer Faruk Bostan. İşte Ömer Faruk Bostan ile ilgili tüm detaylar…

Ömer Faruk Bostan kimdir

Müzisyen, Şarkıcı. 1984 yılında Ankara Sincan’da dünyaya geldi.  Müzik kariyerine Ankara’da başladı. Öğrenim gördüğü yıllarda sıkça şarkılar seslendirdi. Müziğe ilgisi çok küçük yaşlarda başladı. Öğrenim gördüğü yıllarda Müzik Öğretmeni kendisini destekleyerek çeşitli müzik aletlerini çalmaya başladı.

Ömer Faruk Bostan 15 yaşında sahne almaya başladı. Düğün ve çeşitli organizasyonlarda saz çalarak ünlenen Ömer Faruk Bostan son dönemin Ankara havalarını yorumlayan genç ve yakışıklı isimleri arasında yer alıyor.

Ömer Faruk Bostan’ın seslendirdiği ve 26 Aralık 2016 tarihinde yayınlanan “Erik Dalı” şarkısı 100 milyon izlenme ve dinlenme sayısını geçti. Söz konusu parça Türkiye’de oyun havası türünde YouTube’de 100 milyonu aşan ilk şarkı olma özelliğini taşırken, şimdilerde ise 105 milyonu geçti.

Ömer Faruk Bostan’ın Erik Dalı, Ben Gidiyorum Ankara, Açıl Ey Susam Açıl, Sende Ankaralısın, Nedir Benim Çektiğim, Saffet Efendi – Kulada Sevdiğim Kula, Askerden Geleceğim, Beni Bırak, Güvercin ve Sensiz Yaşıyom gibi hit şarkıları vardır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri