Ana SayfaTürkiyeÖmer Turan analiz diye Nuh Albayrak'ın FETÖ tweet'ini arakladı

Ömer Turan analiz diye Nuh Albayrak’ın FETÖ tweet’ini arakladı

Bazen işi Türkiye’nin yarısını FETÖ mensubu ilan etmeye vardıracak kadar şirazesinden çıkarsa da Ömer Turan’ın analizleri çoğu zaman ilginç olabiliyor. Ancak bugün anlaşıldı ki Ömer Turan’ın FETÖ analizleri bazen çalıntı da olabiliyor. Tren kazası, Soma’daki ikinci kaza ve şehit edilen emniyet müdürü olaylarındaki FETÖ parmağına dikkat çeken Ömer Turan, tweet’ini kullandığı Nuh Albayrak’ın adını neden anmadı?  

Bazen kendine özgü FETÖ analizleriyle adından söz ettiren Ömer Turan bu kez analizini Nuh Albayrak’tan mı arakladı?

Ömer Turan Nuh Albayrak’tan mı çaldı?

Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin polis memuru İsmail Hakkı Saraçoğlu tarafından ‘tayin’ nedeniyle şehit edilmesi, Soma’da yaşanan ikinci kaza ve bugün sabaha karşı Ankara’da meydana gelen yüksek hızlı tren faciasının FETÖ ile ilgili olabileceğini öne süren ilk isim Star gazetesinin genel yayın yönetmeni Nuh Albayrak oldu. Nuh Albayrak Türkiye’nin gündemini derinden sarsan söz konusu bu üç olayla ilgili “FETÖ düşmanı emniyet müdürünü, kendi makamında kendi elemanının öldürmesi, 301 vatandaşımızın öldüğü maden ocağında yine kaza olması, onlarca tedbir alınan tren istasyonunda “kılavuz” trenin faciaya kılavuz olması… Elbette huylanılması gereken şeylerdir, çok iyi araştırılmalıdır.” diye yazdı.

FETÖ analizleriyle ünlü Ömer Turan da yaklaşık 5 saat sonra Nuh Albayrak ve takipçilerinden habersizce ödünç alıp “Fetö, “Akrebin Kıskacında” taktiğini yoğun olarak uyguluyor. Rize’de şehit olan emniyet müdürümüzün şehit edilmesinin, Antalya’da bugün intihar eden emniyet müdür yardımcısının intiharının altında Fetö’nün akrebin kıskacında taktiği çıkabilir. Bu konu araştırılmalıdır.” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz