Ana SayfaTürkiyeOne minute günlerinden bugünlere! Davutoğlu'ndan Erdoğan'a olay yaratan İsrail göndermesi

One minute günlerinden bugünlere! Davutoğlu’ndan Erdoğan’a olay yaratan İsrail göndermesi

İsrail Cumhurbaşkanı Herzog’un Türkiye’ye ziyaret gerçekleştirebileceğini söyleyen Erdoğan, Ahmet Davutoğlu’dan ‘one minute’ hatırlatması geldi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın duyurduğu İsrail Cumhurbaşkanı Yitzak Hertzog ziyaretiyle ilgili İsrailli yetkililerin “Bu konuda alınmış nihai bir karar yok” değini yazdı. Davutoğlu, “One Minute’ günlerinden bugünlere… AK Partili kardeşlerime sesleniyorum: İtibarımızı sarsan bu tabloyu görün ve sesinizi yükseltin!” çağrısında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic ile düzenlediği ortak basın toplantısında “İsrail Cumhurbaşkanı Herzog’la yapmakta olduğumuz görüşmeler var. Belki Sayın Herzog’un Türkiye’ye ziyareti olabilir” demişti.

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, sosyal medya hesabı Twitter’da yaptığı paylaşımda, “Erdoğan, İsrail CB Türkiye’yi ziyaret edecek diyor; İsrailli yetkililer ise küçümseyen tavırla ‘Bu konuda alınmış nihai bir karar yok’ diyor.

“One Minute” günlerinden bugünlere… AK Partili kardeşlerime sesleniyorum: İtibarımızı sarsan bu tabloyu görün ve sesinizi yükseltin!” ifadelerine yer verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri