Ana SayfaMagazinÖner Erkan Çukur'dan neden ayrıldı? Senaryo mu sürpriz mi?

Öner Erkan Çukur’dan neden ayrıldı? Senaryo mu sürpriz mi?

Çukur'da 4 sezondur Selim karakterini canlandıran Öner Erkan Çukur'dan neden ayrıldı? Öner Erkan'ın ayrılığı senaryo gereği mi yoksa bir sürpriz mi?

Çukur’da 4 sezondur Selim karakterini canlandıran Öner Erkan Çukur’dan neden ayrıldı? Öner Erkan’ın ayrılığı senaryo gereği mi yoksa bir sürpriz mi?

Öner Erkan Çukur’dan neden ayrıldı?

Çukur Selim öldü mü? Çağatay Erdenet’in bıçakla öldürdüğü Selim diziye veda etti. Çukur dizisinde Selim öldü mü merak konusuydu. Selim ölerek diziye veda etti. Peki ama Selim Çukur’dan neden ayrıldı?

Çağatay Erdenet dalak ve karaciğerlerini keserek onu ölüme mahkum etti. Çok kan kaybeden Selim, dizinin son bölümünde Çukur’a işte böyle veda etti.

Çukur Selim öldü mü?

Çukur 4. sezon 14. bölümde büyük bir trajedi yaşandı. Dizinin başından beri kadroda yer alan Selim bu akşam diziye ölerek veda etti.

Selim Çukur’dan neden ayrıldı?

Ne Yamaç ne de Cumali bu kez kardeşlerini kurtaramadı. Elinde tapularla Çukur’a kanlar içinde giren Selim’in son hali izleyenleri de şok etti. Öner Erkan’ın başarıyla canlandırdığı Selim karakteri Çukur 4. sezon 14. bölümde diziye veda etti.

İşte Selim’in ölerek Çukur’a veda ettiği o sahneler…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri