Ana SayfaMagazinOnur Büyüktopçu kitap mı yazdı? Oyuncu "Yolun Ortasından Sesleniyorum" kitabı için çok...

Onur Büyüktopçu kitap mı yazdı? Oyuncu “Yolun Ortasından Sesleniyorum” kitabı için çok heyecanlı

Onur Büyüktopçu kitap yazdı. Oyuncu "Yolun Ortasından Sesleniyorum" kitabı için çok heyecanlı! Başarılı oyuncu Onur Büyüktopçu uzun süredir hayalini kurduğu kitabını sonunda çıkardı. Kitabı için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Büyüktopçu'nun  kitabının adı "Yolun Ortasından Sesleniyorum" oldu.

Onur Büyüktopçu kitap mı yazdı? Oyuncu “Yolun Ortasından Sesleniyorum” kitabı için çok heyecanlı! Başarılı oyuncu Onur Büyüktopçu uzun süredir hayalini kurduğu kitabını sonunda çıkardı. Kitabı için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Büyüktopçu’nun  kitabının adı “Yolun Ortasından Sesleniyorum” oldu.

Onur Büyüktopçu kitap mı yazdı?

Oyuncu ve sunucu olan Onur Büyüktopçu, uzun zamandır hayalini kurduğu bir olayı başardı. Başarılı oyuncu Büyüktopçu kendi kitabını çıkardı. Büyüktopçu’nun “Yolun Ortasından Sesleniyorum” adlı kitabı Olimpos Yayınları işbirliği ile önümüzdeki hafta çıkacak.

Sosyal medya hesabından kitabının haftaya satışta olacağını duyuran Onur Büyüktopçu, paylaştığı kitabının fotoğrafına şunları yazdı: İlk heyecanımı sizlerle paylaşıyorum 🙂 Yaklaşık 2 yıldır üzerinde çalıştığım kitabım nihayet önümüzdeki hafta raflarda olacak… Heyecanıma ortak olan herkese sonsuz teşekkür ederim .. Editörüm Ezgi Bilgi Gümüş, Menajerim Selçuk Kaya ve Yayınevim Olimpos Yayıncılık ? Sizlerle aynı dili konuşmak benim için paha biçilemezdi iyi ki yanımdaydınız.

Çok heyecanlı olduğunu belirten Onur Büyüktopçu, “Yaklaşık iki yıldır üzerinde çalışıyordum. Her yıl doğum günümde ilk dilek hakkımı kitabımı çıkarmak için kullanıyordum. Nihayet emeklerimizin karşılığı önümüzdeki hafta raflarda olacak. Amacım yazar olmak veya öyle anılmak değil, anılarım, başarılarım ve hayal kırıklıklarımdan kendine bir pay çıkarabilecek insanlara ulaşabilmek ve onları gülümseterek kendilerine daha çok güvenmelerini sağlamak” dedi.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri