Ana SayfaMagazinOnur Turgut sevgilisi Duygu Köseoğlu'na şiddette bulundu mu?

Onur Turgut sevgilisi Duygu Köseoğlu’na şiddette bulundu mu?

Onur Turgut kimdir sorusu Duygu Köseoğlu’nun açıklamalarıyla bir anda gündem oldu. Onur Turgut kimdir?

Onur Turgut kimdir sorusu Duygu Köseoğlu’nun açıklamalarıyla bir anda gündem oldu. Fenomen Duygu Köseoğlu menajeri ve sevgilisi olan Onur Turgut’un kendisine cinsel şiddet uyguladığını iddia etti. Adı şiddet iddialarına karışan Onur Turgut kimdir?

Duygu Köseoğlu, yaklaşık 3 yıldır menajerliğini yapan ve aynı zamanda erkek arkadaşı olan Onur Turgut’un kendisine fiziki, psikolojik ve cinsel şiddette bulunduğunu söyleyerek şikayetçi oldu.

Sosyal medyada geniş bir hayran kitlesine sahip olan fenomen Duygu Köseoğlu, 3 yıldır menajerliğini yapan ve aynı zamanda sevgilisi olan Onur Turgut ile davalık oldu. Sevgilisi tarafından fiziki ve psikolojik şiddete maruz kaldığını öne süren Köseoğlu, Onur Turgut’un kendisine yaklaşmaması için Aile Mahkemesi’ne başvurdu.

Onur Turgut kimdir?

Duygu Köseoğlu’nun şiddet iddialarıyla gündeme gelen eski sevgilisi Onur Turgut kimdir? Duygu Köseoğlu 3 yıldır menajeri ve erkek arkadaşı olan Onur Turgut’un kendisine fiziki, psikolojik ve cinsel şiddette bulunduğunu ifade ederek hakkında koruma talebinde bulundu. Medyada çıkan haberler ardından Onur Turgut’un hayatıyla ilgili bilgiler bir kez daha gündeme geldi.

Onur Turgut kimdir?

Olayı Sabah gazetesi duyurdu

Sabah’ın haberine göre Duygu Köseoğlu mahkemeye sunduğu dilekçede yaşadıklarını şu şekilde anlattı:

“Onur Turgut menajerliğimi yaparken duygusal ilişki yaşamaya başladık. Yaklaşık 3 yıldır aramızda hem iş hem de özel ilişki vardır. Bugüne kadarda benim evimde de birlikte ikamet ettik. Onur Turgut ilişkimizin başlamasından itibaren bana yönelik fiziki, psikolojik ve cinsel şiddet uyguladı. Onur Turgut’un ailemi rahatsız etmesi ve başka kadınlarla olan ilişkileri nedeniyle defalarca kez ilişkiyi sonlandırmak istedim ancak tehdit ve baskılara maruz kaldım.”

Onur Turgut yayınladığı videoda “Annemin üzerine yemin ederim şiddette bulunmadım. Ben hiç kimseye şiddet göstermedim” diyerek açıklama yaptı.

Köseoğlu eski sevgilisi tarafından fiziksel ve cinsel şiddetin önüne geçilmesi için hakkında hakaret, tehdit veya küçük düşürücü söz ve davranışlarda bulunmamasını, iletişim araçlarıyla kendisini rahatsız etmemesini ve konutuna yaklaşmamasını talep etti. Aile Mahkemesi talebin ardından Onur Turgut’un 6 ay süreyle Duygu Köseoğlu ve ailesine yaklaşmamasına karar verdi.

Söz konusu mahkeme kararının ardından ve Duygu Köseoğlu’nun açıklamalarıyla Onur Turgut kimdir sorusu da merak konusu oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri