Ana SayfaMagazinOperasyon 41 konusu ne, ne zaman başlıyor? Survivor Hasan Yalnızoğlu kimdir?

Operasyon 41 konusu ne, ne zaman başlıyor? Survivor Hasan Yalnızoğlu kimdir?

Operasyon 41 konusu ne, ne zaman başlıyor? Survivor Hasan Yazıcıoğlu kimdir? Survivor’ın 2012 ve 2015 sezonlarında yarışan, Hasan Yalnızoğlu’nun da yapımcı kadrosunda bulunduğu Operasyon 41 yarışması önümüzdeki haftalarda Kanal D ekranlarında başlayacak. Detaylar haberimizde…

Operasyon 41 konusu ne, ne zaman başlıyor? Survivor Hasan Yalnızoğlu kimdir? Survivor’ın 2012 ve 2015 sezonlarında yarışan, Hasan Yalnızoğlu’nun da yapımcı kadrosunda bulunduğu Operasyon 41 yarışması önümüzdeki haftalarda Kanal D ekranlarında başlayacak. Detaylar haberimizde…

Operasyon 41 konusu ne, ne zaman başlıyor

urvivor’dan tanıdığımız Hasan Yalnızoğlu’dan yeni proje! Survivor’ın 2012 ve 2015 sezonlarında yarışan, 2012 sezonunda finale kalma başarısını gösteren Hasan Yalnızoğlu’nun da yapımcı kadrosunda bulunduğu Operasyon 41 yarışması önümüzdeki haftalarda Kanal D ekranlarında başlayacak.

Geçtiğimiz yıllarda Tv8,5’ta da yayınlanan Operasyon 41 yeni kadrosuyla bu yaz aylarında Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Operasyon 41 konusu ne

Operasyon 41, farklı dallarda kendini kanıtlamış 10’ar kişiden oluşan iki takımın zorlu mücadelesini konu alıyor. Sıra dışı doğa koşullarında uzmanlardan eğitimler alacak takım üyeleri, edindikleri tecrübeleri biyoplastik mermili silahların kullanıldığı askeri simülasyon oyunlarında sergileyecek.

Amaçları “Seçilmiş Savaşçılar Timi” ne katılabilmek olan her bir yarışmacı, erzak, teçhizat, görev ve liderlik oyunlarını kazanabilmek için tehlikeli ve gizli görevleri yerine getirmeye çalışacak. İzleyicinin heyecanlı anlara tanıklık edeceği yarışmada, şampiyon olmayı başaran isim de büyük ödüle sahip olacak.

Hasan Yazıcıoğlu kimdir?

Aslen Rizeli olan Yalnızoğlu, 6 yaşında jimnastikle başlayıp aynı zamanda çok sevdiği futbolla da ilgilendi. Sonraki yıllarda yüzme sporunda başarılar kazandı. Ailesinin semt değişikliği yapması ve tesis yetersizliği sebebi ile çok sevdiği jimnastik ve yüzme sporundan uzak kaldı. Orta öğrenimini Pendik’te tamamladı.

En yakın spor salonu Kung Fu branşında olduğu için çalışmalara burada devam etti. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ve Marmara Üniversitesi Yöneticilik mezunu. Spor kariyerinde birçok başarısı olan Yalnızoğlu, daha sonradan dans ve oyunculuk alanında da önemli başarılar elde etmiştir.

Sultans of the Dance ve Anadolu Ateşi dans gruplarında baş dansçı olarak görev alan Yalnızoğlu, 2007 yılında kendi gibi dansçı olan Tatiana Ruichiana ile evlendi.

Sinema filmlerinde rol alan Hasan, Show TV’de yayınlanan Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Nihat Altınkaya’nın ardından ikinci oldu.

2013 yılında Şişli’de kendine ait bir spor salonu açmıştır.

2014 yılında “Öğrenilmiş Duygular” adındaki kişisel gelişim kitabını çıkardı.

2015 yılında, Acun Ilıcalı’nın TV8 ekranlarında düzenlediği Survivor All Star yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmıştır. Yarışmada 124 gün kaldıktan sonra 18. haftada adaya veda eden Hasan Yalnızoğlu, yarışmayı 5. olarak tamamlamıştır.

Ayrıca 1997 yılında kadınlarda Deniz Akkaya’nın erkeklerde de Kenan İmirzalıoğlu’nun birinci olduğu Best Model of Turkey yarışmasında Hasan Yalnızoğlu ikinci olmayı başardı. Hasan Yalnızoğlu Best Model’de Kenan İmirzalıoğlu ile jüriden 28 puan aldı. Puanlar eşit çıkınca jüri başkanı Erkan Özerman, tercihini İmirzalıoğlu’ndan yana kullandı ve İmirzalıoğlu Best Model seçildi.[3] Bunun üzerine Özerman, Hasan’ı Hindistan’da yapılan Mister International’a götürdü. Hasan, bu yarışmada da dünya ikincisi oldu. Birinciliği de İngilizce bilmediği için kaybetti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri