Ana SayfaTürkiyeOray Eğin'den Cüneyt Özdemir'e FETÖ'den saat hediye aldın iması

Oray Eğin’den Cüneyt Özdemir’e FETÖ’den saat hediye aldın iması

Cüneyt Özdemir’in “Ekrem İmamoğlu Atilla Taş’la bile görüştü ama benimle görüşmeyi kabul etmedi.” şeklindeki sitemine Oray Eğin’den ağır bir gönderme geldi.

Oray Eğin “Vallahi ona en çok ben muhalefet ettim, benimle görüşmeyi kabul etti. Yarından itibaren okuyabilirsiniz. İmamoğlu herkesle görüşüyor, bir tek FETÖ’nün ziyaretine gidip hediye alanlar hariç” diyerek topa girdi.

Ersoy Dede ise twitter’dan Cüneyt Özdemir’in İmamoğlu serzenişine şu şekilde karşılık verdi.

Cüneyt Özdemir FETÖ lideri Gülen’den saat hediye aldı mı?

Cüneyt Özdemir’in 2011’de Fethullah Gülen röportajı için Pensilvanya’ya gittiğinde Gülen’den hediye saat aldığı medya çevrelerinde konuşulmuştu. Cüneyt Özdemir ise suskunluğunu 2017’de bozmuş ve bu iddiayı reddetmişti.

Cüneyt Özdemir o dönemde bir açıklama göndererek hakkındaki iddiaları şu şekilde yalanlamıştı:

Cüneyt Özdemir 27 Ocak 2012’deki yazısında kendi ev taşınmasından bahsederken Pensilvanya ziyaretine de böyle değinmişti.

CNN Türk’teki kopya skandalı meselesi

CNN Türk’teki 5N1K programında öğretmen Yasemin Çakıcı KPSS sınavında yaşanan kopya skandalında cemaatten şüphelendiğini söyleyince Cüneyt Özdemir araya girerek “Böyle genellemeler yapıldığı zaman haklıyken haksız duruma düşülüyor. Elinizde bilgi belge varsa, çıkartırsınız canlı yayında, elimde belgeler var, dersiniz. O zaman ‘Şu cemaat ya da bu grup yaptı’ dersiniz, anlayışla karşılarım. Ama belge bilgi yoksa bu Türkiye’nin yeni umacısı olarak yaratılan ‘The Cemaat’ ya da cemaate her şeyin yüklenmesine ben bu programda en azından karşıyım” demişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz