Ana SayfaTürkiyeOrdu Altınordu'da yoğun temizlik mesaisi

Ordu Altınordu’da yoğun temizlik mesaisi

Ordu’nun Altınordu ilçesinde belediye ekiplerin yoğun temizlik çalışmaları başladı.

Altınordu Belediyesi ekipleri çevre temizliği kapsamında çöp toplama, cadde, meydan ve yol temizliklerinin yanı sıra park ve yeşil alanlardaki yaban otlarının temizliğini de yaparak çocukların ve ailelerin güvenli alanlarda zaman geçirmelerine imkan sunuyor.

Altınordu Belediyesi çiçeği burnunda Başkanı Aşkın Tören belediyecilik alanındaki tüm faaliyetlerin hız kesmeden devam ettiğini, bu kapsamda çevre temizliğine büyük önem verdiklerini bu alandaki çalışmalarını aralıksız sürdürüleceğini her gün belirlenen plan dahilinde ilçe genelinde temizlik çalışmalarını yürütüleceği ifade etti.

Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çöplerin toplanması ve süpürülmesinin yanı sıra ana cadde, yol, meydan ve merkezlerin çevre temizliği konusunda da yoğun mesai harcıyor. Genel temizlik çalışmalarının yanı sıra park ve yeşil alanlarında temizliğine büyük önem veren Altınordu Belediyesi bahar ayı ile birlikte uzayan otların biçilme işlemini gerçekleştiriyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ot biçme ekibi her gün park ve yeşil alanlar başta olmak üzere birçok mahallede zararlı otların biçim işlemini gerçekleştirerek çocukların ve ailelerin güvenli alanlarda zaman geçirmelerine imkan sağlıyor.

Yol, cadde, meydan temizliğine büyük önem

Altınordu Belediyesi çiçeği burnunda Başkanı Aşkın Tören belediyecilik alanındaki tüm faaliyetlerin hız kesmeden devam ettiklerini, bu kapsamda çevre temizliğine büyük önem verdiklerini bu alandaki çalışmalarını aralıksız sürdürüleceğini her gün belirlenen plan dahilinde ilçe genelinde temizlik çalışmalarını yürütüleceği ifade etti. Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çöplerin toplanması ve süpürülmesinin yanı sıra ana cadde, yol, meydan ve merkezlerin çevre temizliği konusunda da yoğun mesai harcıyor. Genel temizlik çalışmalarının yanı sıra park ve yeşil alanlarında temizliğine büyük önem veren Altınordu Belediyesi bahar ayı ile birlikte uzayan otların biçilme işlemini gerçekleştiriyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ot biçme ekibi her gün park ve yeşil alanlar başta olmak üzere birçok mahallede zararlı otların biçim işlemini gerçekleştirerek çocukların ve ailelerin güvenli alanlarda zaman geçirmelerine imkan sağlıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz