Ana SayfaTürkiyeOrigin Protocol (OGN) Paribu'da

Origin Protocol (OGN) Paribu’da

Kripto paraları alıp satmak için kurulan Türk sermayeli Paribu yeni kripto parayı tanıttı. Paribu’da Origin Protocol (OGN) yatırma işlemleri başladı. Alış satış işlemleri bugün (21 Haziran Pazartesi) 14.00 itibariyle gerçekleştirebilirsiniz.

Origin Protocol (OGN) Paribu’da

Ortalama her ay yeni coinlerin alım satımına izin veren Paribu’da yeni coin Origin Protocol olarak açıklandı. OGN kısaltmasıyla bilinen Origin Protocol için alım işlemleri öğlen saatinde başlayacak.

Origin Protocol nedir?

Origin Protocol, blokzinciri tabanlı ticareti daha etkin ve işlevsel yapabilmeyi amaçlayan bir yeni nesil ticaret platformudur. Origin Protocol üzerinde alıcılar ve satıcılar blok zinciri üzerinde bağlantı kurup işlem yapabilirler.

2018’de piyasaya çıkan proje tarafından D-Shop e-ticaret mağazası ve Origin Marketplace dApp gibi ürünler geliştirilmiştir. Origin Protocol, geliştiricileri, e-ticaret yapanları ve pazar yeri yöneticilerini kendi uygulamalarını geliştirmeye teşvik ediyor. OGN Coin, Origin platformunda komisyon, ödeme ve ödüller için kullanılan dijital bir para birimidir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri