Ana SayfaMagazinOrkun Işıtmak evlendi mi? Youtuber Orkun Işıtmak ile nişanlısı Merve Yorgancılar evlendi!

Orkun Işıtmak evlendi mi? Youtuber Orkun Işıtmak ile nişanlısı Merve Yorgancılar evlendi!

Orkun Işıtmak evlendi mi? Youtuber Orkun Işıtmak ile nişanlısı Merve Yorgancılar evlendi! YouTube'da 8.9 milyon takipçisi bulunan Orkun Işıtmak, nişanlısı Merve Yorgancılar ile nikah masasına oturdu. Detaylar haberimizde!

Orkun Işıtmak evlendi mi? Youtuber Orkun Işıtmak ile nişanlısı Merve Yorgancılar evlendi! YouTube’da 8.9 milyon takipçisi bulunan Orkun Işıtmak, nişanlısı Merve Yorgancılar ile nikah masasına oturdu. Detaylar haberimizde!

Orkun Işıtmak evlendi mi

Orkun Işıtmak, Youtube kanalında yaklaşık 1 yıl önce sevgilisi ile nasıl tanıştıklarını anlattığı bir video yayınladı. Ardından Orkun Işıtmak’ın hayranları, sevgilisi Merve Yorgancılar’ı sosyal medyada sıklıkla aratmaya başladı. Tanışma videolarından bir kaç ay sonra da Işıtmak ve sevgilisi Merve Yorgancılar, 2020 Mart ayında nişanlandı.

YouTube’da çektiği videolarla tanınan Orkun Işıtmak, yakın zamanda sevgilisi Merve Yorgancılar ile nişanlanmıştı. Sosyal medyadan ve magazin gündeminden uzak duran Orkun Işıtmak ve nişanlısı Merve Yorgancılar sessiz sedasız evlendi.

 

Orkun Işıtmak kimdir?

Orkun Işıtmak 8 Ocak 1996 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi’nden mezun oldu. 2012 yılından beri eğlence ve oyun içerikli videolar çekmektedir. 2018 yılında “İyi Oyun” filminde oynadı. 45. Altın Kelebek Ödülleri’nde En iyi YouTuber/Instagrammer Ödülünün Sahibi Oldu.

Merve Yorgancılar kimdir?

Bir süredir aşk yaşadığı Merve Yorgancılar ile 2020 mart ayında nişanlandı. Merve Yorgancılar, Hisar Eğitim Vakfı’ndan mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Bölümü bitirmiştir. Merve Yorgancılar, özel bir şirkette pazarlama iletişimi uzmanı olarak çalışmaktadır. Ünlü YouTuber Orkun Işıtmak, geçtiğimiz aylarda ise süredir aşk yaşadığı Merve Yorgancılar ile nişanlanmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri