Ana SayfaMagazinÖykü Çelik son hali? Öykü Çelik tanınamaz hale geldi!

Öykü Çelik son hali? Öykü Çelik tanınamaz hale geldi!

Öykü Çelik son hali? Öykü Çelik tanınamaz hale geldi! Survivor Öykü Çelik, sevgilisi İsmail Berhan'dan ayrıldığından sonra inanılmaz bir değişime gitti. İşte Öykü Çelik'in son hali!

Öykü Çelik son hali? Öykü Çelik tanınamaz hale geldi! Survivor Öykü Çelik, sevgilisi İsmail Berhan’dan ayrıldığından sonra inanılmaz bir değişime gitti. İşte Öykü Çelik’in son hali!

Öykü Çelik son hali

İş adamı sevgilisi İsmail Berhan’dan ayrılan ve Survivor gibi dünyanın en zor yarışmasında 2 küsür ay kalmayı başaran “ünlüler takımının annesi” lakaplı Öykü Çelik inanılmaz bir değişim ile sevenlerinin karşısına çıktı.

Survivor’da sevgilisi İsmail Berhan ile evlenmek planları kuran ve iletişim ödüllerini dört gözle bekleyen, üstüne İstanbul’a geldiği gibi evlilik teklifi alan Öykü Çelik, ayrılık haberini sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Öykü Çelik, karşılıklı anlaşarak ayrıldıklarını belirttiği yazısını 481 bin takipçili instagram hesabından paylaştı. Ardından Öykü Çelik İsmail Berhan ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırdı. İkilinin neden ayrıldığı ise bilinmeyenler arasında.

Öykü Çelik, sosyal medya hesabından 70’lar için bir fotoğraf çektirdi.  Çelik, fotoğrafına “70’lerden esinlenildi.” diye yazdı. Birçok takipçisi kahverengi saça geçmesi gerektiğini belirten yorumlar yazdı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri