Ana SayfaMagazinÖykü Serter kimdir? Kaç yaşında, Instagram hesabı ne?

Öykü Serter kimdir? Kaç yaşında, Instagram hesabı ne?

Ünlü sunucu Öykü serter kimdir? Adı evli bir erkekle yaşadığı aşk itirafıyla bir anda gündem olan Öykü Serter kimdir? Öykü Serter kaç yaşında ve Instagram hesabı ne merak konusu.

Öykü Serter, geçmişte medeni durumu evliliğe müsait olmayan biriyle aşk yaşadığını söyleyerek bu durum sonrası yaşadığı olumsuz olaylara değindi.

Öykü Serter kimdir?

Öykü Serter bugün artık 45 yaşında gelmiş Türk televizyonlarının en başarılı sunucularından iridir. 1975 doğumlu sunucu ilk kez Cine 5 kanalında (kapandı) 5’e 5 adlı müzik programıyla adından söz ettirmişti.

Sonrasında hayatına sunuluk kariyerinde çok büyük başarılar sığdırdı. Biri Bizi Gözetliyor, Rising Star Türkiye, Fenomen, İşte Benim Stilim, Göz6, Survivor Panorama gibi çok sayıda ünlü yapımda sunuculuk görevini başarıyla üstlendi.

Başarısını ödüller de taçladırdı. 2015 yılında Kristale Fare Ödülü’nü alarak en iyi sunucu seçildi. Yine aynı yıl İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasındaki sunuculuk başarısıyla Altın Kelebek Ödülü’ne layık görüldü.

Gör Beni programında Armağan Çağlayan’ın sorularını cevaplayan Öykü Serter, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Öykü Serter Instagram hesabı

Instagram adlı sosyal medya hesabını son derece aktif kullanan ünlü sunucu Öykü Serter’in 1 milyona yakıp takipçisi bulunuyor. Aşağıdaki video bağlantıdan Serter’in Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri