Ana SayfaMagazinÖykü Serter'in evli eski sevgilisi kim? Öykü Serter'den açıklama geldi

Öykü Serter’in evli eski sevgilisi kim? Öykü Serter’den açıklama geldi

Öykü Serter sevgilisi kim? Ünlü sunucu Öykü Serter'in evli olan eski sevgilisi merak konusu. Öykü Serter Armağan Çağlayan'a konuştu, ortalık yıkıldı.

Öykü Serter sevgilisi kim? Ünlü sunucu Öykü Serter’in evli olan eski sevgilisi merak konusu. Öykü Serter Armağan Çağlayan’a konuştu, ortalık yıkıldı. Öykü Çekil Instagram’dan

Öykü Serter’den yeni açıklama geldi

Armağan Bey’in “Gör Beni’ programına konuk oldum. Üstten üstten işimden, hayallerimden, belki başka güncel bir kaç meseleden bahsedebilirdim ama öyle yapmadım; Kalkanlarımı indirip kendi özgürlüğüm için yüreğimi açtım. Doğru mu yanlış mı yaptım bilmiyorum ama özgürleşmem gerekiyordu ve o günden beri gücümü geri almanın mutluluğunu yaşıyorum.

Öykü Serter kimdir merak ediyorsanız tıklayın.

Armağan Bey’in de söylediği gibi ses problemli evet, ama tekrar çekseydik; bu kadar açık sözlü olamazdım. İşiyle alakalı titizliğini, özenini bildiğim halde bu şekliyle yayınlanmasını istediğim için hatanın sorumluluğu bana aittir ve anlayışı için teşekkür ediyorum. Kusurlu bir çekim de olsa, zarfa değil mazrufa bakabilmeniz temennisiyle..
İyi seyirler ve sevgiler
Kayıt tarihi: 26 Ekim 2020
Saçımın doğal rengi bu arada, boya yok:)

Öykü Serter’in evli olan eski sevgilisi kim? Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk olan ünlü sunucu Öykü Serter gündemi sarsan açıklamalarla şok etkisi yarattı. Uzun süre evli biriyle ilişki yaşadığını söyleyen Öykü Serter bütün dikkatleri üzerine çekti.

Öykü Serter’in evli olan eski sevgilisi kim?

İşte Öykü Serter’in ‘eski sevgilisi kim’ dedirten ve gündem yaratan o magazinel açıklamaları.

Öykü Serter, katıldığı bir programda yaptığı itiraf herkesi şoke etti! Serter, “Medeni durumu beraber olmaya müsait olmayan biriyle uzun süre birlikteydim. Peki bu yuva yıkmak gibi bir durum muydu? Hayır, benden önce de o yuvada defalarca yaşanmış ilişkiler vardı” dedi.

Geçmişte yaşadığı skandal aşk ve ardından içine düştüğü çıkmazı anlatan Serter, yaşadıklarına göğüs germenin zor olduğunu ama onu çok olgunlaştırdığını söyledi.

Öykü Serter kimdir?

1975 doğumlu sunucu ilk kez Cine 5 kanalında (kapandı) 5’e 5 adlı müzik programıyla adından söz ettirmişti. Sonrasında hayatına sunuluk kariyerinde çok büyük başarılar sığdırdı. Biri Bizi Gözetliyor, Rising Star Türkiye, Fenomen, İşte Benim Stilim, Göz6, Survivor Panorama gibi çok sayıda ünlü yapımda sunuculuk görevini başarıyla üstlendi.

Başarısını ödüller de taçladırdı. 2015 yılında Kristale Fare Ödülü’nü alarak en iyi sunucu seçildi. Yine aynı yıl İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasındaki sunuculuk başarısıyla Altın Kelebek Ödülü’ne layık görüldü.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri