Ana SayfaMagazinÖyle iğrenç ki! Ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz o mesajları ifşa etti

Öyle iğrenç ki! Ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz o mesajları ifşa etti

Ufak Tefek Cinayetler dizisindeki performansıyla unutulmaz arasına giren ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz, sosyal medyadan atılan ahlaksız mesajları ifşa etti.

Ufak Tefek Cinayetler dizisindeki performansıyla unutulmaz arasına giren ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz, sosyal medyadan kendisine atılan ahlaksız mesajları ifşa etti.

Uzun süredir ekranlarda olmayan başarılı oyuncu Aslıhan Gürbüz, bir erkek takipçisinin Intagram’dan attığı müstehcen mesajı paylaşarak “Defalarca dedim ki sessiz kalmıyor görmemezlikten gelmiyorum ifşa ediyorum. Biz susmayacağız siz adam olacaksınız” dedi.

Aslıhan Gürbüz’den sert cevap

İfşa olduğunu gördükten sonra yeniden mesaj göndererek “Dikkat çekmek için yazdım” diyen kişi, Gürbüz’ü iyice sinirlendi.

O ahlaksız mesajı paylaşan ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz “Hep aynı mevzu ‘dikkat çekme.’ Yapamayacağınız yok gibi dikkat çekmek için sonra ardından ablalar, sen iyi birisinler sana saygı duyuyorumlar. Sosyal medya dikkat çekmek için can sıkacağınız tedirgin edeceğiniz, taciz ya da hakaret edeceğiniz bir mecra değil. Kendinizi var ettiğiniz o hesaplar şikayetle kapatılacak. Eşiniz dostunuz aileniz bu yaptıklarınızı görecek. Utanç yaşamadan yanlış olduğunu anlamıyorsunuz. Haa bu arada zırnık canım sıkılmıyor ama ben susarsam diğer kadınlar da susar diye düşünüp böyle davranıyorum” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri