Ana SayfaMagazinOyuncu Ecenaz Üçer kimdir? Kaç yaşında? Enes Batur'un yeni sevgilisi mi?

Oyuncu Ecenaz Üçer kimdir? Kaç yaşında? Enes Batur’un yeni sevgilisi mi?

Enes Batur'un yeni sevgilisi olduğu konuşulan Ecenaz Üçer kimdir? Ecenaz Üçer instagram hesabı ne?

Enes Batur’un yeni sevgilisi olduğu konuşulan Ecenaz Üçer kimdir? Hakkında bilinen ilk bilgiler Ecenaz Üçer 10 Haziran 1998 İstanbul doğumlu olduğu. Aslen Eskişehir olan Ecenaz Üçer’in burcu da ikizler. Ecenaz Instagram hesabı da belli oldu.

Adını ilk kez Kim Milyoner Olmak adlı bilgi yarışmasında duyurmuştu adını. İşte oynadığı filmler.

Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi

Ecenaz Üçer Kimdir?

Bugün bir Instagram postuyla duydu Enes Batur’un hayranları. Ecenaz Üçer Nişantaşı’nda sevilen YouTube fenomeni ile ilk kez görüntülendi. Peki Ecenaz Üçer kimdir? işte detaylar…

Fen lisesinden mezun olduktan sonra televizyon dünyasına daha yakın olmak için Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde eğitimine devam etmektedir. Kafalar Karışık veÜç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi filmlerinde rol aldı. Bunun dışında Kim Milyoner Olmak İster yarışma programına katılarak adını duyurmuştur ve orada verdiği yanıtlarla insanların ilgisini çekti.

Daha sonra Ferhat ile Şirin dizisinin ana castına girmeyi başarmıştır ve oyunculuk kariyerinde ciddi adımlar atmıştır. Anadolu Üniversitesi Voleybol Takımında oynayan Ecenaz Üçer oyunculuk hayali için sporu bırakmış ve “Voleybol’da yapamadığımı oyunculukta yapacağım ve ülkemin adını başarılarımla tüm dünyaya duyuracağım” diyerek oyunculuk hayalinin peşinden ilerlemeyi seçmiştir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri