Ana SayfaMagazinOyuncu Melike İpek Yalova ile yapımcı Altuğ Gültan neden boşandı? İşte 5...

Oyuncu Melike İpek Yalova ile yapımcı Altuğ Gültan neden boşandı? İşte 5 dakikalık boşanma

Melike İpek Yalova ile yapımcı eşi Altuğ Gültan neden boşandı merak konusu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan karakterine başarıyla hayat veren Melike İpek Yalova eşinden neden ayrıldı?

Melike İpek Yalova ile yapımcı eşi Altuğ Gültan neden boşandı merak konusu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan karakterine başarıyla hayat veren (37 yaşında) ünlü oyuncu, iki yıl önce yapımcı sevgilisi Altuğ Gültan ile evlenmişti.

Melike İpek Yalova – Altuğ Gültan neden boşandı?

Kara Dayı ve Bir Zamanlar Çukurova gibi en çok izlenen yapımlarda başarılı performanslara imza atan oyucu Melike İpek Yalova 2 yıldır evli olduğu Altuğ Gültan ile tek celsede boşandı. Boşanma nedeni belirtilmedi. Ancak Melike İpek Yalova boşanma davasının 16 Mart’ta açıldığı biliniyor.

Melik İpek Yalova Altuğ Gültan neden boşandı sorusu, bugün magazin gündemine hayli meşgul etti. İkili arasındaki boşanmanın anlaşmalı olarak gerçekleştiği öğrenildi.

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberinde yer verdiği iddiaya göre, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan’ı canlandıran Melike İpek Yalova, sosyal medya üzerinden ayrılık haberlerini doğrulamasının ardından 16 Mart’ta İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açtı.

Boşanma davası 5 dakika sürdü

Görülen davada duruşmaya taraflar avukatlarıyla katıldı. Hâkimin “Boşanma konusunda kararlı mısınız?” sorusu üzerine Yalova “Boşanma konusunda anlaştık. Anlaşmalı olarak boşanmamıza karar verilsin” dedi. Altuğ Gültan da boşanmak istediğini ifade etti.

Beş dakika süren duruşma sonucu kararını açıklayan mahkeme, çiftin anlaşmalı olarak boşanmalarına hükmetti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri