Ana SayfaMagazinOzan Güven Babil dizisinden çıkarıldı

Ozan Güven Babil dizisinden çıkarıldı

Şiddet iddiaları nedeniyle Ozan Güven Babil dizisinin kadrosundan çıkarıldı.

Ozan Güven Babil kadrosundan çıkarıldı mı? Sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddiasıyla uzun süredir eleştirilen Ozan Güven’in Babil dizisinin kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi.

Instagram’ın ünlü magazin fenomenleri ve kurumsal twitter hesapları ‘Ozan Güven Babil dizisinde çıkarıldı’ şeklinde paylaşımlar yapmaya başladı.

Ozan Güven Babil dizisinden çıkarıldı

Sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddiaları ile suçlanan Ozan Güven‘in başrollerinde yer aldığı Babil dizisinden çıkarıldı.

Tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; yapım şirketi savcılığın dava açmasının ardından Ay Yapım’ın gelecek kamuoyu ve reklam veren baskısı nedeniyle Güven’le yola devam etmeme kararı aldığı konuşuluyordu.

Ozan Güven iddiaları reddetti

Ozan Güven’in ise, “Ben Deniz Bulutsuz’a tek bir tokat bile atmadım. Haklılığım yargı sürecinde ispatlanacak. Yargı kararı beklensin” diyerek, anlaşması nedeniyle Babil’e devam etmek istediği ve yapım şirketinin de bu konuda arkasında durmasını beklediği öğrenildi.

Yapım şirketinin Ozan Güven’e anlaşmanın cezai şartlarının bedelini ödemesi ya da ünlü oyuncuyla yola devam etmesi bekleniyor. Öte yandan Ozan Güven şiddet iddiasıyla ocak 2021’de hakim karşısına çıkacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri