Ana SayfaMagazinOzark yeni sezon ne zaman? Ozark 4. sezon başlama tarihi açıklandı

Ozark yeni sezon ne zaman? Ozark 4. sezon başlama tarihi açıklandı

Nihayet 4. ve son sezon için bir tarih verildi. Para-aklama ve Byrde ailesinin yaşamına odaklanan Ozark yeni sezonu ne zaman belli oldu. Yayınlanan yeni fragman başka pek yeni şeye ışık tutuyor.

Ozark 4. sezon ne zaman?

Ozark’ın 4. sezon fragmanında Jason Bateman ve Laura Linney’i “Bugün bir başlangıç” diye söylenerek bir kapıdan geçerken görüyoruz. Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olan Ozark, 21 Ocak 2022’de Netflix’e geri dönüyor.

Takvimlerinizi işaretleyin. Yeni fragman sonunda Netflix’te. Tanıtım filmi Ozark’ın 21 Ocak 2022’de geri döneceğini açıkladı. Final sezonu iki bölüm halinde yayınlanacak ve her ikisi de gelecek yıl yayınlanacak.

Yeni bölüm fragmanı

Bugün yayınlanan bir fragman Ozark dizisi hakkında hem yeni sezona ışık tutuyor hem de 4. sezonun başlama tarihine.

4. sezon final olacak

Son sezonla izleyiciyle buluşacak ünlü Ozark dizisi. Netflix’in resmi duyurusuna göre, her biri 7 bölümden oluşan iki bölüme ayrılan 14 bölüm olacak.

“Netflix’in Ozark’a Byrdes’in efsanesini doğru bir şekilde sona erdirmesi için daha fazla zaman vermenin önemini fark etmesinden dolayı çok mutluyuz. Hem ekranda hem de dışında hepimiz için harika bir macera oldu. mümkün olan en tatmin edici şekilde eve getirme şansı,” dedi showrunner Chris Mundy.

Yeni sezon oyuncuları kimler olacak?

Tipik Ozark tarzında, üçüncü sezonda bazı karakterleri kaybettik. Peki diziye yeni katılanlar kimler?

En kayda değer ölümler, Nelson tarafından Marty (Jason Bateman) ve Wendy’nin (Laura Linney) önünde vurularak öldürülen Navarro’nun temsilcisi Helen Pierce (Janet McTeer) ve aynı zamanda Wendy’nin kardeşi Ben Davis (Tom Pelphrey) idi. Wendy başını salladıktan sonra Nelson tarafından öldürüldü.

Marty ve Wendy’nin terapisti Sue’ya (Marylouise Burke) bir başka haykırış daha gitmeli. O da öldürüldü.

Ancak diğer tüm büyük oyuncular, her şeye rağmen, hayatta. Navarro (Felix Solis), Charlotte (Sofia Hublitz) ve Jonah (Skylar Gaertner), Ruth Langmore (Julia Garner), Darlene Snell (Lisa Emery), Wyatt Langmore (Charlie Tahan) ve FBI Özel Ajanı Maya ile birlikte Marty ve Wendy. Miller (Jessica Frances Dukes).

Miller’ın bir bebek beklediğini de eklemeliyiz, bu onun gelecekteki bölümlere katılımını etkileyebilir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri