Ana SayfaMagazinÖzcan Deniz sevgilisi ile görüntülendi! Özcan Deniz’in kendisinden 23 yaş küçük İranlı...

Özcan Deniz sevgilisi ile görüntülendi! Özcan Deniz’in kendisinden 23 yaş küçük İranlı sevgilisi Samar Dadgar kimdir?

Özcan Deniz sevgilisi ile görüntülendi! Özcan Deniz’in kendisinden 23 yaş küçük İranlı sevgilisi Samar Dadgar kimdir? Eski eşi Feyza Aktan'a şiddet uyguladığı iddiasıyla mahkemelik olan ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, kendisinde 23 yaş küçük İranlı modacı sevgilisi Samar Dadgar ile görüntülendi. İşte tüm detaylar…

Özcan Deniz sevgilisi ile görüntülendi! Özcan Deniz’in kendisinden 23 yaş küçük İranlı sevgilisi Samar Dadgar kimdir? Eski eşi Feyza Aktan’a şiddet uyguladığı iddiasıyla mahkemelik olan ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, kendisinde 23 yaş küçük İranlı modacı sevgilisi Samar Dadgar ile görüntülendi. İşte tüm detaylar…

Özcan Deniz sevgilisi ile görüntülendi

49 yaşındaki Özcan Deniz’in, gönlünü kendisinden 23 yaş küçük İranlı modacı Samar Dadgar’a kaptırdığı ortaya çıkmıştı. Sevgilisinin fotoğrafına yaptığı yorum ile aşkını ilan eden Özcan Deniz, 26 yaşındaki Samar Dadgar ile önceki gün ilk kez görüntülendi.

Gazete Magazin’in haberine göre Özcan Deniz, kısa süre önce aşk yaşamaya başladığı Samar Dadgar’la ilk kez görüntülendi. Deniz, 26 yaşındaki İranlı moda tasarımcısı ile bir galeride göeüntülendi.

Ünlü sanatçı Özcan Deniz, bir süredir birlikte olduğu modacı sevgilisine olan aşkını sosyal medyadan şu sözlerle ilan etmişti:

Tam “kaybettim” dendiği zaman bulunansın. Vicdansın, Baharsın, Denizsin, Kumsalsın…Küçük kalbinle koca dünyaya kafa tutansın…İyi ki de “inatsın”,sabırsın. Onca “yok”luğa sahiplerin arasında nadide bir “VAR”SIN.

İranlı modacı Samar Dadgar ise Özcan Deniz’e şöyle yanıt vermişti: “Gülüşüne dünyaları vermeye hazır olduğum. Damarlarıma aşk pompalayan, karnımın içinde asırlardır kelebekler uçuşturan, ondan çok şey öğrendiğim, canım yoldaşım, sırdaşım, her şeyi danışabildiğim, bana hayatımda imkânsız diye bir şey olmadığını gösteren, benim değerlim, gözyaşlarımın da gamzemin de kahkahalarımın da en güzel yıllarımın anlamı, nefesimi kesen adam. Sen benim ömrümsün, sen bana can oldun. Ben de canımın değerini bileceğim. İyi ki varsın benim yârim…”

Samar Dadgar kimdir?

İranlı bir moda tasarımcısı olan Samar Dadgar, 26 yaşındadır. Dadgar ile Özcan Deniz’in birlikteliğinin geçen yaz başladığı iddia edildi. Özcan Deniz önceki eşi Feyza Aktan’dan Haziran 2019’da boşanmıştı. Samar Dadgar ile ilgili ulaşılan başka bir bilgi yok.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri