Ana SayfaMagazinÖzcan Deniz'in eski eşi hakkındaki suçlamalara cevap verdi! Feyza Aktan Özcan Deniz...

Özcan Deniz’in eski eşi hakkındaki suçlamalara cevap verdi! Feyza Aktan Özcan Deniz hakkında neler söyledi?

Bugüne kadar hakkında çıkan tüm suçlamalara sessiz kalan Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan sonunda sessizliğini bozdu.

Özcan Deniz’in eski eşi hakkındaki suçlamalara cevap verdi!

2018 yılında nikah masasına oturan Feyza Aktan,Anlaşmalı olarak boşanan taraflar arasında daha sonra gerilim ortaya çıktı. Boşanma sonrası tekrar barışan çiftin evlenecekleri beklenirken birbirlerine karşılıklı dava açtılar. Özcan Deniz, Feyza Aktan’ı 3 yaşındaki oğlunu göstermemekle suçladı ve velayet davası açtı. Feyza Aktan ise Özcan Deniz’in kendisine şiddet uyguladığını öne sürerek dava açtı. Karşılıklı suçlamaların ve tedbir kararlarının devam ettiği süreç boyunca hiç bir açıklama yapmayan Feyza Aktan Hürriyet Gazetesinden Suat Filiz’e konuştu. Bugüne kadar hakkındaki iddialara oğlu için cevap vermediğini söyleyen Aktan, Özcan Deniz’in oğlunu kendisinden sakladığını ve oğlundan 10 gündür haber alamadığı iddiasına ise “Bununla ilgili avukatımla beraber ifadeye gideceğiz ve belgelerimizi sunacağız. Telefonum hep açık, oturduğumuz yer aynı. Ki beyan verdiği zamandan 8 gün öncesi Kuzey zaten babasında yatılı kaldı. 3 gün öncesi ise baba oğul cep telefonundan görüntülü konuştu. Bunların hepsi kayıtlı. Bizim bu boşanma konumuz neden hep basına malzeme olarak sunuluyor, neden özel kalmıyor anlamıyorum. Oysa bizim ortak noktamız, oğlumuz. Ve Kuzey büyüyor, ileride bunları okuyacak, ‘neden annem ve babam bunları yaptı” diyecek…” şeklinde cevap verdi.

Feyza Aktan Özcan Deniz hakkında neler söyledi?

Oğlu Kuzey’in babasıyla olan ilişkisinin nasıl olduğu sorusuna Feyza Aktan ” Ayrıldığımızdan bugüne kadar onların baba oğul ilişkisine asla olumsuz yaklaşmadım. Tam tersi nasıl yapıcı olurum dedim. Hatta Özcan’ın çalışma saatleri ağır olduğu için mahkemenin verdiği görüş günleri dışında da birlikte olmalarına müsaade ettim. Ancak Özcan bu durumu bile velayet davası açtığında bana karşı kullandı. Dava dilekçesinde şu ifadeler yer aldı: “Oğlum zaten hep fiilen benim yanımda. Annesi gece hayatına çok düşkün olduğu için oğlumuz Kuzey’i hep bana gönderiyor, ilgilenmek istemiyor.” Bu maddeyi okuduğumda beynimden vurulmuşa döndüm, gösterdiğin iyi niyetin sana silah olarak doğrultulması inanılmaz can acıtıcı. Sen iyi niyetimi kötü kullanırsan ben de hem oğlumu hem de kendimi korumak için mahkemenin verdiği görüş günlerine uyarım.”  yanıtını verdi.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri