Ana SayfaMagazinÖzge Özpirinçci ne zaman evleniyor? Özge Özpirinçci bebeğinin ismi ne, ne zaman...

Özge Özpirinçci ne zaman evleniyor? Özge Özpirinçci bebeğinin ismi ne, ne zaman doğacak?

Özge Özpirinçci ne zaman evleniyor? Özge Özpirinçci bebeğinin ismi ne, ne zaman doğacak? Özge Özpirinçci, Tatar Ramazan setinde tanıştığı oyuncu sevgilisi Burak Yamantürk'le önümüzdeki yaz evleneceğini açıkladı. Ünlü çift doğacak çocuğuna isim koymakta zorlandı.

Özge Özpirinçci ne zaman evleniyor? Özge Özpirinçci bebeğinin ismi ne, ne zaman doğacak? Özge Özpirinçci, Tatar Ramazan setinde tanıştığı oyuncu sevgilisi Burak Yamantürk’le önümüzdeki yaz evleneceğini açıkladı. Ünlü çift doğacak çocuğuna isim koymakta zorlandı.

Özge Özpirinçci ne zaman evleniyor

Blu TV’de yayınlanan İlk ve Son dizisinde başrol oyuncu olan Özge Özpirinçci Geçtiğimiz günlerde çokça konuşulan sevgilisi Burak Yamantürk’le evlenecekler mi soruları yanıt buldu. Ünlü çiftin aşk meyvesi olarak bir de çocuğu olacak.

Mutlu çift en son muhabirlerin sorduğu sorulara şöyle cevap vermişti; “Hamileyken kimse benden düğün yapmamı beklemesin. Çocuk doğmadan önce sade bir nikahla evleniriz.”

Uzun yıllar bir arada olan çiftin 5 aydır karnında taşıdığı çocuğuna bir de isim koyma heyecanı oluştu. Özge Özpirinçci yaptığı açıklamalara göre doğacak kız çocuğunun ismini Üzüm koymak istiyor.

Koyulacak isme ailesi ve sevenleri tarafından tepki gelince başarılı oyuncu Özpirinçci” Aa gerçekten mi? Mutlu mu acaba o çocuk şu anda? Çünkü bana herkes, “Çocuğuna bunu yapma Özge” deyip duruyor. Bence çok güzel isim. Küçük çocuk Üzüm, genç kız Üzüm, 35’lerinde Üzüm Hanım, 70’inde Üzüm teyze… Ayrıca Üzüm Yamantürk de çok fonetik geliyor kulağa. Ama kesinlikle ret oyu aldım bu isim için. Ben gizli gizli Üzüm diyeceğim galiba çocuğuma.” dedi. Haber Türk’e konuşan güzel oyuncu düğünün önümüzdeki yazın olacağını dile getirdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,711TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri