Ana SayfaMagazinÖzge Ulusoy yeni hali? Özge Ulusoy'un estetikli son halini görenler tanımakta güçlük...

Özge Ulusoy yeni hali? Özge Ulusoy’un estetikli son halini görenler tanımakta güçlük çekti

Özge Ulusoy yeni hali? Özge Ulusoy'un estetikli son halini görenler tanımakta güçlük çekti! Eski manken, oyuncu ve sunucu Özge Ulusoy'un estetikli hali herkesi şaşkına çevirdi. Estetik iddialarını her zaman yalanlayan Özge Ulusoy'un son hali haberimizde!

Özge Ulusoy yeni hali? Özge Ulusoy’un estetikli son halini görenler tanımakta güçlük çekti! Eski manken, oyuncu ve sunucu Özge Ulusoy’un estetikli hali herkesi şaşkına çevirdi. Estetik iddialarını her zaman yalanlayan Özge Ulusoy’un son hali haberimizde!

Özge Ulusoy yeni hali

Fiziksel değişimleri ile alakalı “Bugüne dek yüzüme bıçak değmedi. Sadece botoks ve dolgu yaptırıyorum” yorumunda bulunan ve her fırsatta estetik haberlerini yalanlayan Özge Ulusoy geçtiğimiz haftalarda ilk estetik ameliyatını olduğunu açıklamıştı.

Yakın zamanda bıçak altına yattığı bilinen Özge Ulusoy’un yeni hali hayranlarını şoke etti. Özge Ulusoy değişimi ile sosyal medyanın diline düştü. Estetiği abarttığı söylenen Özge Ulusoy’u son hali ile tanıyamayan hayranları mankeni yorum yağmuruna tuttu.

Kendisine gelen “Estetiği çok abartmışsın” yorumları üzerine Ulusoy, “Burnumdan burun ucu ameliyatı oldum. Bir çoğunuz inanmasa da bu ilk ameliyatımdı. Hocam bence muazzam bir iş çıkardı” ifadelerini kullanmıştı. Ancak takipçileri ünlü mankenin son gönderisindeki değişimini görünce şoke oldu.

Takipçileri bu durumu eleştirse de; sosyete cemiyetinden bazı isimlerde Özge Ulusoy’a yaptırdığı ameliyatın çok yakıştığını ve bu şekilde daha alımlı olduğunu dile getirdi.

http://www.instagram.com/p/CQDzHy_NhKr/

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri