Ana SayfaTürkiyeÖzlem Zengin'den 'çıplak arama' iddialarına ikna edici yanıt: Böyle bir şey olduğuna...

Özlem Zengin’den ‘çıplak arama’ iddialarına ikna edici yanıt: Böyle bir şey olduğuna inanmıyorum

HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun gündeme taşıdığı çıplak arama iddialarına ilişkin konuşan AK Partili Özlem Zengin "Türkiye'de çıplak arama olduğuna asla inanmıyorum, yok böyle bir şey" dedi

Euronews’ten Dilek Gül’ün sorularını yanıtlayan AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun gündeme taşıdığı Uşak’ta 30 üniversite öğrencisinin çıplak aramaya maruz bırakıldığı iddialarını “Ömer Faruk Gergerlioğlu kadar ben Meclis’i terörize eden başka bir milletvekili görmedim. Türkiye’de çıplak arama olduğuna asla inanmıyorum, yok böyle bir şey. Zaten bu konuya İçişleri bakanımız genel kurulda cevap verdi. Bunu çok net söyleyeceğim, bu bir FETÖ yöntemidir. Ne münasebet, hem de bahsettiği kadınlar mütedeyyin kadınlar” şeklinde yanıtladı.

Zengin, konuya ilişkin sözlerini şöyle sürdürdü: “Bütün hayatı kadın mücadelesi ile geçmiş bir insanım, böyle bir şeye müsaade edebilir miyiz biz? Bir kadının böyle aranmasına biz tahammül edebilir miyiz?” diyen Zengin, Türkiye’deki cezaevlerinin dünyayla kıyaslanamayacak ölçüde iyi olduğunu söyledi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri