Ana SayfaMagazinPayitaht Abdülhamid 147. bölüm fragmanı. Payitaht Abdülhamid son bölüm fragmanı izle

Payitaht Abdülhamid 147. bölüm fragmanı. Payitaht Abdülhamid son bölüm fragmanı izle

Payitaht Abdülhamid 147. bölüm fragmanı. Payitaht Abdülhamid son bölüm fragmanı izle! TRT1'de ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid dizisinin 147. bölüm fragmanı yayınlandı.

Payitaht Abdülhamid 147. bölüm fragmanı. Payitaht Abdülhamid son bölüm fragmanı izle! TRT1’de ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid dizisinin 147. bölüm fragmanı yayınlandı.

Payitaht Abdülhamid 147. bölüm fragmanı

Sefirler Mürzsteg kararlarını Abdülhamid’e daha bildirmeden Abdülhamid Mürzsteg kararlarına karşı bir hamle yapar. Abdülhamid’in Akabe tren hattı hamlesi bütün taşları yerinden oynatır. Ticari dengeleri bozulan düşmanlar Abdülhamid’in karşısında birleşir.  Bidar, yaşanan olaylardan sonra kimseye güvenemez olur. 5. Murad’ın kızları Fatma ve Aliye Sultan’ın saraya gelmesi Bidar’ı fazlasıyla rahatsız eder.
5.Murat’ın vefat haberi Abdülhamid’i üzerken Masonları umutlandırır. Büyük loca olabilmek için 5. Murat’ın yerine geçecek üyeyi beklemektedirler. Düşmanlar Akabe demiryolunu engellemek için harekete geçer. Art arda depo ve fabrikalarda patlamalar olur. 5. Murat’ın vasisi, Masonların büyük umudu, Abdülhamid’in gizli düşmanı kimdir?
TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Payitaht Abdülhamid’in yeni bölümü bu akşam ekranlara geldi. 146. bölümün yayınlanmasının ardından izleyenler dizinin 147. bölümün fragmanını merak etmeye başladı.
İşte Payitaht Abdülhamid dizisinin 147. bölüm fragmanı!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri