Ana SayfaMagazinPaylaş Benimle ne zaman başlayacak? Uzman Psikolog Gökhan Çınar Katarsis'ten sonra Tv8'de!

Paylaş Benimle ne zaman başlayacak? Uzman Psikolog Gökhan Çınar Katarsis’ten sonra Tv8’de!

Paylaş Benimle ne zaman başlayacak? Uzman Psikolog Gökhan Çınar Katarsis'ten sonra Tv8'de! Exxen'de Katarsis programını sunan ve binlerce hayata dokunan Gökhan Çıra'dan Tv8 için yeni bir program geliyor. Detaylar haberimizde!

Paylaş Benimle ne zaman başlayacak? Uzman Psikolog Gökhan Çınar Katarsis’ten sonra Tv8’de! Exxen’de Katarsis programını sunan ve binlerce hayata dokunan Gökhan Çınar’dan Tv8 için yeni bir program geliyor. Detaylar haberimizde!

Paylaş Benimle ne zaman başlayacak

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen’de Katarsis programını sunan Uzman Psikolog Gökhan Çınar, farklı hayat hikayeleri ile izleyenlerin dikkatini çekmeye başarmıştı. Ünlü isimleri de programına konuk alarak insanların kalbine dokunan Çınar, değişik bir program ile televizyon karşısında seyirci ile bulaşacak.

Uzman danışman psikologlardan oluşan ekibinde görev alacağı programda, katılımcılar yaşam hikayelerini, dönüm noktalarını, duygularını ve umutlarını Uzman Psikolog Gökhan Çınar’la paylaşacak. Sunuculuğunu Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın, yapımcılığını ise Talya Prodüksiyon’un üstlendiği “Paylaş Benimle” her hafta farklı hayatları ele alacak.

“Paylaş Benimle” konuklarının hayat hikayeleri seyircinin yüreğine dokunacak ve herkesi kendi hayat hikayesinde bir yolculuğa çıkartacak.

Paylaştıkça anlamanın, anlaşılmanın ve umut etmenin önemine işaret eden “Gökhan Çınar’la “Paylaş Benimle” yakında TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri