Ana Sayfa Türkiye Peker'in iddiaları üzerinden Davutoğlu'na suçlamada bulunan Soylu'ya Selim Temurci'den yanıt

Peker’in iddiaları üzerinden Davutoğlu’na suçlamada bulunan Soylu’ya Selim Temurci’den yanıt

Sedat Peker'in sabah saatlerinde YouTube üzerinden yayınladığı olay videonun yankıları sürerken Soylu'nun söz konusu ithamlar üzerinden muhalefete saldırmasına Selim Temurci'den tepki geldi

Sedat Peker’in sosyal medyada paylaştığı videoda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef alması kamuoyunun gündemine bomba gibi düştü. Videonun yankıları sürerken Bakan Soylu, Peker’e yanıt vererek kendisinin suç örgütü lideri olduğunu belirtti.

Soylu, yaptığı açıklamada muhalefet liderlerini de hedef gösterdi. Kılıçdaroğlu, Akşener, Davutoğlu, Babacan’ın Peker’e abi-ablalık yaptığını öne süren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Peker için “Birilerinin elinde operasyon elemanı olan mafya pisliği…” ifadelerini kullandı.

Soylu’nun bu açıklamasına Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci’den yanıt geldi.

Soruların muhatabı sensin, topu taca atma!

Temurci, Bakan Soylu için “şaka gibi” ifadesini kullanırken hedef şaşırttığını sözlerine ekledi.

Selim Temurci, paylaşımında şunları dedi:

“Şaka gibisin Sn. Soylu. Genel Başkanımıza ve tüm muhalefete saldırarak hedef şaşırttığının farkındayız. Soruların muhatabı sensin, topu taca atma. Biz de herkes gibi bu kirli filmi (mafya-siyaset-ticaret) ibretle izliyoruz. Unutma bir gün tarafsız yargı her şeyi açığa çıkaracak.”

Keşke soyadına uygun davranıp istifa edebilsen

Bakan Soylu’nun açıklamasına sert sözlerle tepki veren Temurci, paylaşımında ayrıca şu ifadelere yer verdi:

Sn.Soylu; Müptezel dediğine koruma tahsis eden kim? Bu şahsın mitinglerine sessiz kalan kim? Siz etle kemik gibi değil miydiniz? Sahi Silivri’de intihar eden emniyet müdürüyle ilgili bir açıklaman olmayacak mı? Filmin sonu yaklaşıyor. Keşke soyadına uygun davranıp istifa edebilsen.

Takip Et

20,150BeğenenlerBeğen
18,117TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri