Ana SayfaTürkiyePelikan medyası tarih yazmaya devam ediyor ama tersten!

Pelikan medyası tarih yazmaya devam ediyor ama tersten!

Utanması sıkılması kalmayan Pelikan Çetesi ve bağlı kuruluşlara mensup tetikçiler, tükürdüklerini yalama üzerine çıtayı her gün biraz daha yükseğe taşıyorlar.

2 Nisan 2020 tarihli, Sabah Gazetesinde yayımlanan, ‘Sokağa çıkma yasağı’ ısrarı neden?’ başlıklı köşe yazısında “Bilim Kurulu üyeleri ‘sokağa çıkma yasağı bir ay olsa bile kesin sonuç vermez’ diyor. Bir ay hayatın durduğunu, üretim ve gıda tedarik zincirinin kesildiğini düşünün.Tam bir kaos ortamı. FETÖ, PKK ve CHP’nin istediği bu.” ifadelerini kullanan Fuat Uğur, bakın dün akşam sokağa çıkma yasağının ardından neler demiş…

Dün gece saat 22:00 itibariyle duyurulan sokağa çıkma yasağının ardından, vakit kaybetmeden klavyesine sarılan Fuat Uğur, sadece yasağı savunmakla kalmadı. Uğur, Twitter hesabı üzerinden kararın aniden açıklanmasının da ne kadar doğru bir uygulama olduğunu anlatmaya çalıştı. Belediyelerin karara hazırlıksız yakalanması hususunda da belediyeleri suçlayan Fuat Uğur, “Ne yapacaktın ansızın alınmasaydı karar? Kime haber verecektin? Misal… Sabaha kadar vaktin vardı, ama kıçını devirip yattın. Bir “organize iyilik” yapsaydın da virüsle mücadele eden sağlık çalışanlarını işyerlerine taşıyabilseydin bari. İki telefonuna bakardı. Ama niyetin yok.” ifadeleriyle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na da yüklenmeyi ihmal etmedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri