Ana SayfaTürkiyePelikan medyasının algısı yine tutmadı. O isimden açıklama geldi!

Pelikan medyasının algısı yine tutmadı. O isimden açıklama geldi!

Sabah Gazetesi, önceki gün verdiği haberinde Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı Hüseyin Yıldırım’ın kumar oynamaktan ve sokağa çıkma yasağını ihlal etmekten ceza yediğini iddia etmişti.

Çanakkale’nin büyükşehir olmaması ve sokağa çıkma yasağının uygulanmadığı şehirlerden bir tanesi olmasının yanı sıra öte yandan Hüseyin Yıldırım’ın kumar oynadığına dair herhangi bir ceza almadığı da ortaya çıktı.

Sabah’ın iftira kampanyası yine tutmazken bir açıklama da Hüseyin Yıldırım’ın çay içtiği mekanın sahibinden geldi.

Çanakkale Burada adlı internet sitesine bir açıklama yapan işletmeci  Süleyman Sırrı Yaman, “02 mayıs 2020 tarihinde basına yansıyan haberlerle ilgili açıklamayı yapmayı uygun buldum. Olayda ismi geçen muhasebeci mali müşavir Hüseyin Yıldırım defterlerimi tutan muhasebecim ve iş yerimde kapı komşumdur. Kendisi çan esnafının da sevilen sayılan isimlerinden biridir. Söz konusu gün ve saatte arkadaşlarımla sahur saatini beklediğimiz sırada Hüseyin Yıldırımı da çay içmeye sohbet etmeye davet ettik. Basına yansıyanların aksine hem komşum hem muhasebecim olan Hüseyin Yıldırım’ın kumar oynadığı iddiası tamamen gerçek dışı ve asılsızdır. Kendisinin tanınan bilinen bir kişi ve siyasetçi olması sebebiyle bu haberlerin muhtemelen kasıtlı olarak basında yer almıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarım” ifadelerini kullandı.

O İSİM KONUŞTU

https://www.canakkaleburada.com/o-isim-konustu/1568/

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri