Ana SayfaTürkiyePelikan onlayn mı? Taha Ün: Eğer Metiner Soylu yerine Berat Albayrak deseydi...

Pelikan onlayn mı? Taha Ün: Eğer Metiner Soylu yerine Berat Albayrak deseydi daha canlı yayın bitmeden partiden ihraç edilmişti

Mehmet Metiner CNN Türk canlı yayınında FETÖ’cüler hakkında elinde liste olduğunu söyleyince büyük bir sürpriz yaşanmış ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, programa telefonla bağlanarak Metiner’i sert sözlerle eleştirmişti. Meseleye twitter’dan dahil olan Taha Ün, olaya bambaşka bir yorum getirdi.

Yaşanan tartışmaları yakından takip eden ve meseleye Twitter’dan yayınladığı bir mesajla dahil olan Taha Ün, “Eğer Metiner Soylu yerine Berat Albayrak deseydi daha canlı yayın bitmeden partiden ihraç edilmişti” ifadelerini kullandı.

İşte Taha Ün’ün sosyal medyada da büyük ses getiren o twitter mesajı:  

Mehmet Metiner açıklamasında içişleri bakanlığı yerine hazine ve maliye bakanlığı, Süleyman Soylu yerine de Berat Albayrak demiş olsaydı daha canlı yayın devam ederken partiden ihraç edildiği kendisine tebliğ edilirdi. bakalım şimdi ne olacak?

Ne olmuştu?

Soylu’nun sözlerine “şamar oğlanı mıyım? 60 yaşındayım” diyerek yanı veren Mehmet Metiner, canlı yayının ardından twitter’dan da Süleyman Soylu hakkında paylaşımlarda bulunmuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri