Ana SayfaTürkiyePelikan yapılanmasının ve Ağar ekibinin arkasında CIA mi var?

Pelikan yapılanmasının ve Ağar ekibinin arkasında CIA mi var?

Sezgin Baran Korkmaz'ın CIA eski şefi ile olan yakınlığı akıllara "Pelikan ve Ağar ekibinin arkasında CIA mi var?" sorusunu getirdi.

Firari mafya lideri Sedat Peker geçen sene yurtdışına çıktıktan sonra yayınladığı ilk videosunda kendisine Mehmet Ağar’ın ve Pelikan ekibinin kumpas kurduğunu iddia etmişti. Peker kendi ailesine gerçekleştirilen operasyonun Ağar’ın emniyetteki adamları tarafından yapıldığını ve operasyon görüntülerinin Turkuvaz medya tarafından basına sızdırıldığını söylemişti.

Simdi de gazeteci Razı Caniklikgil televizyonda Sezgin Baran Korkmaz’ın iddianamesinde adı gecen ‘Grandpa’nın CIA eski şefi James Woolsey oldugunu ve Woolsey’in Paramounth otelde kalıp Mehmet Ağar ile yemek yediğini söyledi.

Canikligil’in bu iddiası Ağar’ın ve dolayısıyla Sedat Peker operasyonunda birlikte hareket ettigi Turkuvaz Medya’nın arkasında CIA mı var sorularını getirdi akıllara.

Gazeteci Razi Canikligil, Sezgin Baran Korkmaz’ın “büyükbaba” ve “dede” olarak bahsettiği kişinin eski CIA direktörü James Woolsey olduğunu söyledi:

“Sezgin Baran Korkmaz ile Woolsey’nin yakınlığı var. Hatta Woolsey, Paramount Otel’de kaldı. Mehmet Ağar’la yemekte buluştu.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri