Ana SayfaTürkiyePelikancı Ersoy Dede’nin foyası çabuk ortaya çıktı

Pelikancı Ersoy Dede’nin foyası çabuk ortaya çıktı

Pelikancı Ersoy Dede’den 15 Temmuz kahramanı Selim Temurci’ye alçak itham. Geçen hafta 24 TV’den gönderilen bir iki gün içinde işe geri alınan Ersoy Dede’ye biçilen rol de böylelikle belli oldu.

AK Partili ya da değil herkesin 15 Temmuz gecesi yaptığı kahramanlığa şahitlik ettiği bir isim Selim Temurci. Ancak Ersoy Dede Star gazetesindeki köşesinde Temurci’yi tıpkı bir hain gibi göstermeye çalıştı.

Ersoy Dede, hem AK Parti’nin eski il başkanı Selim Temurci’yi Erdoğan’ı kandırmak gibi ipe sapa gelmez, temelsiz bir iddiayla harcamaya kalktı hem de bundan 12 yıl önce gerçekleşen bir etkinliği sanki çok kısa bir zaman önce yaşanmış gibi yansıtarak Pelikan taktikleriyle Temurci’ye itibar suikasti gerçekleştirmeye çalıştı.

  1. Selim Temurci 15 Temmuz’daki kahramanlığıyla anılan, FETÖ’cülerin darbe kalkışmasının başarısızlığa uğramasında çok kritik hamlelerle bulunan bir kahramandır.
  2. Ersoy Dede’nin AK Parti’ni eski il başkanı Selim Temurci’yi karalamak için anlattığı ödel töreni hikayesi 2007 yılında geçiyor.
  3. Osman Özsoy denen vatan haini başta Ersoy Dede’nin ekrana çıktığı televizyonlar olmak üzerde, yazı yazdığı gazeteler de dahil şu an iktidarı elde tutanların tüm kurum ve kuruluşlarında el üstünde tutuluyordu o dönemde.

“Liderimin ailesi hedef alınırken, siyasi şantajla liderim teröre destek vermekle itham edilirken ben nasıl alkış tutarım” sözleriyle Selim Temurci’yi hedef alan Ersoy Dede’ye anlaşılan yeni bir rol biçilmiş. O da bu rolü seve seve kabul ederek geri dönmüş 24 TV’ye.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz