Ana SayfaTürkiyePelikancı Fuat Uğur AK Parti'yi ve Erdoğan'ı hedef aldı! İşte o skandal...

Pelikancı Fuat Uğur AK Parti’yi ve Erdoğan’ı hedef aldı! İşte o skandal paylaşımı

Pelikancı Fuat Uğur, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın YouTube canlı yayınındaki başarısızlıkta faturayı doğrudan Erdoğan’a ve teşkilatlara kesti.

AK Parti’yi neredeyse ülke nüfusunun yarıdan fazlasının dışlandığı bir kompozisyona hapseden Pelikancılar, partinin en büyük özelliklerinden biri olan inandırıcı olma özelliğini de sekteye uğrattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün sınav öncesi gençlerle YouTube üzerinden sohbet etti. Ancak onbinlerce genç ‘beğenmiyorum’ düğmesiyle (dislike) Erdoğan’ın hiç beklemediği şekilde ona tepki gösterdi.

Millet ve elbette gençler sürdürebilir refah ve güvenli bir gelecek umudu konularında AK Parit’yi sınıftı bıraktı. Bunun en belirgin örneklerinde biri de kısa süre önce Erdoğan’ın YouTube yayınında yaşandı. Ancak Pelikancı Fuat Uğur gençlerin memnuniyetsizliğini doğrudan Erdoğan’a ve AK Parti teşkilatlarına bağlayarak şaşkınlık yarattı.

AK Parti’ye hastalık enjekte ettikleri ilk günden beri partiyi bölen, parçalayan, zayıflatan Pelikancıların geldikleri son nokta, başarısızlıkta faturayı Erdoğan’a kesmek oldu.

Milletin çıkarları, toplumun değerleri ve halkın istekleri arasında bir ahenk yakalayamayan AK Parti, artık siyasete bir ‘şey’ olabilmek için girenlerin oyun bahçesine dönmüş vaziyette.

Pelikancılar şimdi de AK Parti’yi denetimi imkansız bir çürümeye terk ediyor.

İşte Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur’un o skandal paylaşımı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri