Ana SayfaTürkiyeO videonun sırrı ne? Pelikancı Hilal Kaplan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a manidar gönderme

O videonun sırrı ne? Pelikancı Hilal Kaplan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a manidar gönderme

Hilal Kaplan neden ısrarla Sedat Peker ile Taha Ün arasındaki referandum videosuna atıfta bulunuyor? O videoda ne var?

Hilal Kaplan neden ısrarla Sedat Peker ile Taha Ün arasındaki referandum videosuna atıfta bulunuyor? O videoda ne var? Pelikancılar neden ısrarla o videoya bakmamızı istiyorlar? Asıl amaçları ne? Onlar için o kadar önemli olmalı ki durmadan bunu istiyorlar. 

Biz söyleyelim. 16 Nisan 2017 referandumundan önceydi. O meşhur anayasa referandumu. Cumhurbaşkanlığı sistemine geçiş…

Neredeyse Türkiye’nin yarıya yakınının birbirine video çekip ‘ben varım sen de var mısın’ diye sorduğu günler. Herkes Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek olmak, anayasa referandumunu desteklemek için video çekiyor. “Ben varım sen de var mısın”

Yani Hilal Kaplan’ın ısrarla “Taha Ün ile Sedat Peker’in videosuna bakın” dediği şey de bu video işte. 

Hilal Kaplan bilerek ya da bilmeyerek bütün dikkatlerin Sedat Peker ve Cumhurbaşkanı Erdoğan üstünde toplanmasına neden istiyor? Asıl soru bu.

Sedat Peker de Taha Ün de o videoda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a açık desteklerini sunuyor. İki isim de “Ben varım sen de var mısın” diyor. Videonun önü arkası da detaylı analiz edilir gerekirse.

Hilal Kaplan köşesinden “Taha Ün araştırılsın” derken işte bunu kastediyor. Taha Ün’ün ve Sedat Peker’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek verdiği videoyu dolaşıma sokuyor. 

Videonun çekildiği tarihte cumhurbaşkanlığı sistemine geçiş için AK Parti büyük bir kampanya yürütüyor. Arda Turan, Rıdvan Dilmen gibi futbolun en ünlü isimleri bile açık desteklerini “Ben varım sen de var mısın” videolarıyla bir bir açıklıyor.

Konu bundan ibaretken Hilal Kaplan’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çektiği bu psikolojik operasyon oldukça manidar. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri