Ana SayfaTürkiyeHilal Kaplan #YEDİRMEYİZ dedi

Hilal Kaplan #YEDİRMEYİZ dedi

Ahmet Davutoğlu nefreti bu kez de Pelikancı yazarlar Hilal Kaplan ile Ersoy Dede’yi birbirine düşürmüşe benziyor.

Geçen hafta 24 TV’den gönderilmesiyle geri alınması bir olmuştu Ersoy Dede’nin. Kanala geri döner dönmez de yöneticilerine, patronlarına teşekkür mahiyetinde bir yazı kaleme aldı. 15 Temmuz gecesinin gizli kahramanı Selim Temurci’yi açıkça hedef alan Ersoy Dede, “Eğer Cumhurbaşkanı Erdoğan FETÖ konusunda yanıltılmışsa demek ki Selim Temurci’nin de bunda payı var” diyerek basın tarihine geçen bir rezilliğe imza atmıştı.

Ahmet Davutoğlu için de “Davutoğlu ile hareket edenler” diyerek aklınca Davutoğlu’nu marjinalleştirmeye, Davutoğlu’na destek olanları korkutmaya çalıştı.

Ersoy Dede’nin “Trenden inenlerin bir özür borcu yok mu” başlıklı yazısı belliydi ki 24 TV’ye geri alınmasına karşılık bir teşekkürdü.

Ancak ilginç bir tweet geldi bu yazıdan bir iki gün sonra. Hilal Kaplan isim vermeden Ersoy Dede’yi hedef aldı belki de! Davutoğlu’nu eleştirerek bazı yazarların yeni ekmek kapıları bulduğunu söyledi.

Aslında bir bakıma Hilal Kaplan Davutoğlu’na saldırarak elde ettiği pastayı Ersoy Dede ile bölüşmeyeceğini ilan etmiş oldu.

Davutoğlu nefreti Pelikancılar Ersoy Dede ile Hilal Kaplan’ı birbirine düşürmüşe benziyor!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz