Ana SayfaTürkiyePelikancıların Ahmet Davutoğlu saldırısı Nihal Olçok'u bile çileden çıkardı

Pelikancıların Ahmet Davutoğlu saldırısı Nihal Olçok’u bile çileden çıkardı

Eşi Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok’u (15 yaşında bir lise öğrencisiydi) 15 Temmuz gecesi FETÖ’nün kanlı darbe kalkışmasında şehit veren Nihal Olçok, Ahmet Davutoğlu’nu hedef alan itibar suikastçilerine, Pelikancılara ders niteliğinden hatırlatmalar yaptı. Pelikancıların köprüde intihar olayı üzerinden Davutoğlu’nu hedef alan itibar suikastleri sürerken Olçok’un dip çığlığı son günlerin en önemli göstergelerinden biri olsa gerek.

Nihal Olçok’tan Davutoğlu’nu itibarsızlaştırmaya çalışanlara…

Nihal Olçok, Ahmet Davutoğlu’nun sağır ve dilsiz genci intihar edecekken kurtarmasıyla alay edenlere, bunun bir tiyatro olduğunu söyleyenlere “Bu kadar suizan yapıldı. Şimdi nasıl helalleşecekler Ahmet Davutoğlu ile?” sözleriyle çıkıştı.

Davutoğlu’nun intihara kalkışan genci kurtarması Pelikancıları rahatsız etti

Davutoğlu’nun Duran Yıldırım adlı sağır ve dilsiz genci 15 Temmuz Köprüsü’nde intihar edecekken kurtarması bir tek Pelikancıları ve onlara yakın isimleri rahatsız etti. İtibar suikastleri konusunda özel uzmanlıkları olan bu grup olay duyulduğu ilk andan itibaren Ahmet Davutoğlu’nun tiyatro yaptığını iddia etti.

Demirören Haber Ajansı da abonelerine geçtiği ilk haberde intihara kalkışan kişiyi Davutoğlu’nun değil polislerin kurtardığını iddia etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz