Ana SayfaTürkiyePelikancıların göz bebeğiydi! Lindsay Lohan-Prens Selman ilişkisi ve Süheyb Öğüt'ün yanlış tercihleri

Pelikancıların göz bebeğiydi! Lindsay Lohan-Prens Selman ilişkisi ve Süheyb Öğüt’ün yanlış tercihleri

Şu sıralar Türkiye’de gazete manşetlerinde sık sık adı geçiyor ünlü oyuncu Lindsay Lohan’ın. Türkiye için hiç de yabancı bir isim değil Lindsay Lohan. Oynadığı filmler kadar çalkantılı gece hayatıyla da oldukça popüler olan Lindsay Lohan bir ara sık sık Türkiye’yi ziyaret etmiş, Suriyeli mültecilerle çeşitli organizasyonlara katılmıştı. Şimdiyse aynı Lohan’ın Prens Selman ile aşk yaşadığı konuşuluyor.

Pelikancılara ait Bosphorus Global sitesine girdiğinizde Lindsay Lohan hakkında çok fazla detaya ulaşabilirsiniz. Çünkü Lindsay Lohan’ın Türkiye ziyaretlerini organize eden kurum ya da örgüt Bosphorus Global’di. Yani şu Pelikancılar!

Türkiye’de Pelikancılar sayesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’la bile görüşmeyi başaran Lindsay Lohan’ın, Cemal Kaşıkçı cinayetinin baş şüphelisi veliaht prens Muhammed bin Selman ile birlikte olması ne büyük tesadüf!

Dünyanın çok büyük bölümü, Türkiye’deki Suudi Arabistan Konsolosluğu’nda vahşice katledilen Cemal Kaşıkçı’nın öldürülmesinin baş şüphelisi olarak Veliaht Prens Selman’ı görüyor. Tesadüfe bakın ki Prens Selman’ın şu sıralar en büyük kankası Lindsay Lohan. Yani Pelikancıların geçen yıl neredeyse her hafta Türkiye’ye çağırdıkları, başörtüsü falan giydirdikleri Lohan.

Bakalım Prens Selman – Lindsay Lohan arkadaşlığından ne çıkacak?

Süheyb Öğüt’ün yanlış tercihleri

Pelikan yalısının beyni olarak lanse edilen, hatta Ahmet Davutoğlu’nu istifaya götüren Pelikan bildirisini kaleme alan kişi olduğu konuşulan Süheyb Öğüt sürekli yanlış tercihleriyle gündemde.

Lindsay Lohan Türkiye'de başörtüsü taktı

Lindsay Lohan gibi Amerika’da her gece ailesinin barlardan topladığı bir isimle Türkiye’ye PR yaptıracağını sanan Süheyb Öğüt Lindsay Lohan’a başörtüsü giydirince ne olacağını umuyordu soru işareti!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz