Ana SayfaTürkiyePelikancıların İbrahim Kalın'ı hedef alıp sonra alel acele kaldırdığı “abzürt” Fahrettin Altun...

Pelikancıların İbrahim Kalın’ı hedef alıp sonra alel acele kaldırdığı “abzürt” Fahrettin Altun videosu

Pelikancıların önce servis edip gelen tepkiler üzerine alel acele kaldırdığı skandal video tartışma yarattı.

Pelikan, yeni video yüzü vasıtasıyla yayımladığı videoyu, gelen tepkiler üzerine alel acele kaldırmak zorunda kaldı. Videoda, İbrahim Kalın’ın hedef alınması ve skandal ifadeler dikkat çekiyor.

HEDEF İBRAHİM KALIN

Videoda yapılan Fahrettin Altun ile İbrahim Kalın karşılaştırması dikkat çekerken, Erdoğan’a “ağa”, Fahrettin Altun’a ise “ağanın sadık marabası” benzetmesi yapılıyor. Kalın’ın, Altun kadar sadık olmadığı temasının işlendiği videoda, CHP Genel Başkanı’nın neden Fahrettin Altun’u hedef alıp İbrahim Kalın almadığı sorusu da soruluyor.

CHP LİDERİNE SKANDAL SÖZLER

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun “CHP diktatörü” diye tanımlandığı videoda, adeta bir siyasetçi gibi muhalefete laf atan ve memuru olduğu millete efendilik taslayan Altun’un, sarf ettiği sözler karşısında eleştiri almasına tepki gösteriliyor.

“FAHRETTİN ALTUN’UN SÖZÜ, ERDOĞAN’IN SÖZÜDÜR”

Fahrettin Altun’un yalnızca bir devlet memuru olduğunun kabul edildiği videoda, Altun’un tepki çeken skandal ifadelerinin ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yüklenme çabası dikkat çekiyor. Altun, “Erdoğan’ın merkezindeki bürokrat” olarak tanımlanırken, Altun’un Cumhurbaşkanı’nın verdiği vazifeyi yerine getiren bir memur olduğu ve kendisine tepki gösterilmemesi gerektiği, asıl adresin Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğu algısı dikkat çekiyor. Videoda, “açıklamaların faili” şeklindeki ifade de dikkat çekiyor.

Ayrıca videoda, “Reisi namusuu bilenler Fahrettin Altun’u namusu bilirler” şeklindeki absürd ifade de oldukça dikkat çekiyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri