Ana SayfaTürkiyePelikancıların oyuncağı Süleyman Özışık'tan Ahmet Davutoğlu'na alçak ithamlar

Pelikancıların oyuncağı Süleyman Özışık’tan Ahmet Davutoğlu’na alçak ithamlar

Pelikancıların yuvası haline gelen Türkiye gazetesinde yazılar yazan Süleyman Özışık Ahmet Davutoğlu hakkında akla hayale sığmaz satırlara imza attı. Süleyman Özışık, Ahmet Davutoğlu’nun yakın ekibinin hem AK Part’ye hem de Türkiye’ye operasyon çekmeye çalıştığını söyledi. Özışık bununla da yetinmedi AK Parti’nin bugün yaşadığı sıkıntıya Davutoğlu’nun neden olduğunu iddia etti.

Belli ki Süleyman Özışık önde gelen Pelikancılardan Hilal Kaplan, Melih Altınok, Haşmet Babaoğlu, Cemil Barlas’ın elinde oyuncak olmuş.

İşte Süleyman Özışık’ın Davutoğlu ve çevresi… başlığıyla Türkiye gazetesinde yayınlanan yazısından bazı bölümler…

  • Daha önce gerek televizyonlarda gerekse köşe yazılarında dile getirdim.
  • Ahmet Davutoğlu’nun yakın ekibi, kapalı kapılar arkasında planlar yaptı, Türkiye’ye ve AK Parti’ye operasyon çekmeye çalıştı. Pek çok sohbet ortamında “Reis dönemi bitti, Hoca dönemi başlıyor” denildi.
  • Buna kulaklarımla şahit olmuş biriyim.
  • Cumhurbaşkanı’nı yazılarıyla savunan bazı yazarlara operasyon yapılacağı söylendi. Hilal Kaplan, Melih Altınok, Haşmet Babaoğlu, Cemil Barlas gibi isimleri bitirecek bir operasyon hazırlığı yapıldığı belirtilip “Bizimle misin değil misin?” sorusu soruldu.
  • Altını çizerek söylüyorum. AK Parti eğer bugün teşkilatlarda bir sıkıntı yaşıyorsa, bu sıkıntının en önemli müsebbibi Ahmet Davutoğlu ve ekibidir.
  • Davutoğlu’nun şunu iyi bilmesi gerekiyor. Recep Tayyip Erdoğan’ın nefes aldığı bir ülkede yeni bir siyasi parti kurmak, CHP ve HDP’yi güçlendirmekten başka bir işe yaramaz. Böyle bir durum da Davutoğlu’nu siyasi lider değil, siyasi mevta yapar.
  • AK Parti’ye gönül verenler pek çok ismi hain olarak görüyor lakin Ahmet Davutoğlu bu isimlerin arasında değil. Henüz değil… Bu unvanı alıp almayacağına kendisi karar verecek.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz