Ana SayfaTürkiyePelikancıların AK Parti’ye yaptığı kötülük bu kadar vurucu anlatılamazdı! Sema Silkin: AK...

Pelikancıların AK Parti’ye yaptığı kötülük bu kadar vurucu anlatılamazdı! Sema Silkin: AK Parti’den kopuş ancak böyle mümkün olabilirdi

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin, Pelikan'a nefes verecek her türlü hamlenin, icraatın aslında AK Parti'nin nefesini tüketmek anlamına geldğini belirtti.

En tanınmış Pelikancılardan biri olan Hilal Kaplan’ın TRT yönetimine ataması çok farklı okumalara açık. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin, Pelikan’a nefes verecek her türlü hamlenin, icraatın aslında AK Parti’nin nefesini tüketmek anlamına geldğini belirtti.

AK Partili yöneticilere de sayısız algı operasyonuna imza atmış Pelikan grubuna mensup Sabah Hilal Kaplan’ın TRT yönetimine atanmasını yorumlayan Sema Silkin Ünl, twitterdan şunları yazdı:

“Ben şahsen Pelikan’ın varlığını devam ettirmesinden ziyadesiyle memnunum. “Görün bak bu sefer bitiriyor Pelikan’ı” diye samimiyetle teselli bulmaya çalışanların iktidardan kopuşu ancak böyle mümkün olabiliyor zira. Pelikana nefes vermek demek İktidarın soluğundan kesmek demek”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,686TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri