Ana SayfaTürkiyePelikan'ın çiçeği burnunda tetikçisi Fazıl Duygun'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: Morarmış bir suratla halkının...

Pelikan’ın çiçeği burnunda tetikçisi Fazıl Duygun’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a: Morarmış bir suratla halkının karşısına çıktı!

Pelkinan’ın çiçeği burnunda tetikçisi Fazıl Duygun, kraldan çok kralcılık oynamaya devam ediyor.

Pelikan Çetesi’nin eline tutuşturduğu aslı astarı olmayan senaryolar ile son günlerde Ahmet Davutoğlu ve Gelecek Partisi’ni aklınca hedefe koyan Duygun, bir türlü geçmişinden kaçmayı başaramıyor.

Son dönemin bıçkın reisçisi Fazıl Duygun, geçmişte yazdığı yazılarda AK Parti ve Erdoğan’a hakaretamiz ifadelerle defalarca saldırmış, neredeyse küfüre varan ifadelerle yüklenmişti.

İşte Fazıl Duygun’un 2 Nisan 2009 tarihinde Baran Dergisi’nde yayımlanan Kibir başlıklı yazısından inciler

Morarmış bir suratla halkının karşısına çıktı

“Bir 28 Şubat kahramanı gibi lanse edilen başbakan Tayyip Erdoğan, partisinin son seçimlerde yüzde 9 oranında oy kaybetmesi üzerine, morarmış bir suratla halkının karşısına çıktı.”

Ömründe hiç mücadele etmemiş…

Fazıl Duygun’un bugünlerde dilinden düşürmediği Erdoğan’a yönelik hakaretleri bunlarla da sınırlı değil.

Duygun, Baran Dergisi’nde Nisan 2009’da yayımlanan yazısında şu ifadelere de yer vermiş;

“Ömründe hiç mücadele etmemiş, muhalefet nedir bilmeyen, yarı açık cezaevinde, 4 aylık TÜSİAD destekli tatilini, cezaevinde yatmış bir kahraman edasında pazarlayan…”

“2001 krizi neticesinde mağdur milyonların önüne bir kahraman gibi pazarlanan…”

28 Şubatçılarla gizli pazarlık yapan

Fazıl Duygun’un, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ithamları bunlarla da sınırlı değil. Duygun, söz konusu yazısında Erdoğan’ın 28 Şubatçılarla gizli pazarlık yaptığını da iddia ediyor.

“28 Şubatçılarla gizli pazarlık yaptığı sonradan ortaya çıkan ama bir 28 Şubat kahramanı gibi lanse edilen başbakan Tayyip Erdoğan” ifadelerini kullanmaktan da çekinmiyor.

AKP bir fikir partisi olmadığı için…

Fazıl Duygun’un sert salvolarından AK Parti de nasibini almış. İşte Duygun’dan AK Parti’ye inciler…

“AKP; bir fikir partisi olmadığı için çözülüşü çok kolay olacaktır, yaz ve sonrasından gelmesi muhtemel büyük bir işsizlik dalgası derhal bir erken seçimi gündeme getirecek ve AKP, yapılması muhtemel ilk erken seçimde yüzde 20’lerin de altına düşebilecektir.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri