Ana SayfaTürkiyeTrafik terörünün ardından Seydioğlu'nun sahibi Hüseyin Sel ve Hasan Sel çıktı

Trafik terörünün ardından Seydioğlu’nun sahibi Hüseyin Sel ve Hasan Sel çıktı

Bugün Türkiye hamile karısını taşıyan şoföre saldırıyı konuştu. Pendik’te arabanın önünü kesip sürücüsüne ve eşine büyük korku yaşatan kişinin yanındaki isim Seydioğlu Baklavaları’nın sahibi Hüseyin Sel çıktı.

Saldırgan Seydioğlu Baklavaları’nın sahibinin abisi Hasan Sel

Seydioğlu Baklavaları’ndan olaya ilişkin bir açıklama yapıldı. Hüseyin Sel’in o anda olayı yatıştırmaya çalıştığı iddia edildi. Saldırganlardan birinin ünlü Seydioğlu Baklavaları’nın sahibi Hasan Sel, yanındaki kişinin ise abisi Hüseyin Sel olduğu ortaya çıktı. 

Pendik’te hamile karısıyla otomobilde seyreden şoföre saldıran kişinin yanında bulunan Hüseyin Sel’den yapılan açıklama aşağıdaki gibidir:

Seydioğlu Baklava A.Ş. ve sahibi Hüseyin SEL haksız bir şekilde toplumsal lince maruz bırakılmıştır.

Olaya ilişkin kamuoyuna yansıyan görüntülerden anlaşılacağı üzere Seydioğlu Baklava A.Ş. sahibi Hüseyin SEL’in bu üzücü hadisede araç içindeki şahıslara yönelik hiçbir şekilde fiili ve sözlü müdahalede bulunmayıp, aksine olayların yatışması için çaba sarf ettiği görülmüştür.

Buna rağmen firmamız ve sahibi hakkında sosyal medyada ağır hakaret içeren paylaşımlar yapılmaktadır. Olayın her ne kadar da basına yansıyan görüntülerinde yer almasa da, diğer araç sürücüsünün olayın başlangıcında el kol hareketleri, yol vermeme gibi tahrik unsuru içeren davranışlarda bulunmuştur.

Şirketimizin sahibi Hüseyin SEL ve araçta bulunan Hasan SEL ani rahatsızlık geçiren annelerinin yanına bir an evvel yetişme gayesiyle trafikte hareket halinde iken, diğer araç sürücüsünün yukarıda bahsettiğimiz gibi olumsuz davranışları bir adım öteye giderek Firmamız sahibi Hüseyin SEL ve araçta bulunan Hasan SEL’in içinde bulundukları aracın dikiz aynasına ve arka tarafta sürüş halinde kendi aracı ile kasten vurmak suretiyle trafikte güvenliği tehlikeye sokmakla devam etmiştir.

Bu durum sonrasında görüntülerde yaşanan olayların olmasında Seydioğlu Baklava A.Ş. sahibi ve sahibi hakkında yapılan bu haksız ve olumsuz haber, paylaşımlara karşı bu açıklamayı yapma zarureti hasıl olmuştur. Yaşanan bu olumsuz olaylardan üzüntü duyulduğu tüm kamuoyuna saygı ile duyururuz.

Seydioğlu Baklavaları’na sosyal medyada büyük tepki var

Pendik’te trafikte yaşanan tatsız olay artık bir Seydioğlu Baklavaları protestosuna dönüştü. CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Seydioğlu için protestoya çağrısında bulundu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz