Ana SayfaTürkiyePergolacı Fahrettin! Özgür Özel'den Fahrettin Altun için çok sert sözler

Pergolacı Fahrettin! Özgür Özel’den Fahrettin Altun için çok sert sözler

CHP'li Özgür Özel, Fahrettun Altun'a 'perfolagı Fahretttin' diyerek çok sert sözlerle karşılık verdi.

Joe Biden’ın Erdoğan ve AK Parti hakkındaki açıklamaları devam ederken Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun topu muhalefete atmıştı. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel bu çıkış üstüne Fahrettin Altun’a “Atanmışsın ve hadsizsin” dedi.

Fahrettin Altun’un, Joe Biden’ın ‘muhalefetle el ele Erdoğan’ı devireceğiz’ sözlerine, ”konunun muhatabı muhalefet hala net bir cevap veremedi” sözleriyle tepki göstermişti.

Altun “Hep bir ağızdan ‘7 ay niye beklediniz’ diye soruyorlar. Sizi bekledik. O konuşmayı siz de biliyordunuz biz de. Biz konuştuk. Siz neden sustunuz?. Muhalefetin Biden’ın ifadelerine onca zaman neden tepkisiz kaldığını da söyleyelim. Madem kendileri buna cevap veremedi, cevabını da biz verelim: Karşı karşıya kaldığımız şey, “Erdoğan gitsin de nasıl giderse gitsin” sendromudur. Çağrımız, milli iradeye saygılı olunmasıdır” ifadelerini alıntılayan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel tepki gösterdi.

Pergolacı Fahrettin

Twitter üzerinden Altun’a cevap veren Özel, şu ifadeleri kullandı:

”Pergolacı Fahrettin. Sansürcü Fahrettin. Fahrettin Altunmakas. Senin milli iradeyle ne ilgin var. Atanmışsın ve hadsizsin. Millet hem senin hem senin gibi liyakatsizleri atayanın haddini ilk sandıkta bildirecek.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri