Ana SayfaTürkiyePerinçek ve Aydınlık neden Ahmet Davutoğlu'ndan korkuyor?

Perinçek ve Aydınlık neden Ahmet Davutoğlu’ndan korkuyor?

Aydınlık ekibinin ve Perinçek’in çekindiği, Levent Gültekin’in yardım istediği, Cüneyt Özdemir’in bir dolu övgüde bulunduğu bir düzlem. Davutoğlu daha muhalefetteyken gündemi ele geçirdi.

28 Şubat aslında FETÖ’cülere karşı yapıldı diyen Doğu Perinçek’in sözlerini tarih not etti. Tarih Perinçek ile aynı gemiye binen partileri, kurumları, kişileri de not etti.

Kendilerini hala muhafazakar olarak tanımlayan AK Parti uzun yıllar 28 Şubat FETÖ’cülere karşı yapıldığı diyen Perinçek ile aynı gemiye binmenin utancını yaşacak. 

Herkesin gözü Gelecek Partisi’nde

İster övgü ister eleştiri olsun. Son günlerde pek çok ismin gözü Ahmet Davutoğlu’nun açıklamalarında. Doğu Perinçek ve Aydınlık ekibi tek değil.

Daha önce Levent Gültekin YouTube’da Ahmet Davutoğlu’ndan “Ne olur yardım et” mealine gelecek sözlerle yardım istedi.

Davutoğlu ve arkadaşları muhalefette o kadar büyük bir boşluğu dolduruyor ki ne dediği, ne yaptığı, nerede durduğu belli olmayan fenomen Cüneyt Özdemir bile You Tube kanalında “Meğer Davutoğlu ne büyük işler başarıyormuş” demeye getirdi.

Son olarak Aydınlık! Gelecek Partisi ve Ahmet Davutoğlu’na saldırıda büyük bir boşluğu dolduran ekip bir kez daha hem 28 Şubat’ı sahiplenir tarzda bir yazıyla çıktı okuyucularının karşısına. Hedefte elbette defolu AK Parti – Perinçek ittifakını açık eden Davutoğlu’nun 28 Şubat çıkışı vardı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri