Ana SayfaTürkiyePerinçek, Veryansın tayfası ve Odatv... Hulusi Akar'dan ne istiyorlar?

Perinçek, Veryansın tayfası ve Odatv… Hulusi Akar’dan ne istiyorlar?

Hilal Kaplan’ın önceki gün kaleme aldığı yazı üzerinden bir darbe tartışması açan Odatv, Hulusi Akar'ı hedef gösterdi.

Hilal Kaplan’ın önceki gün kaleme aldığı yazı üzerinden bir darbe tartışması açan Odatv, “Hilal Kaplan’ın dilinin altında Hulusi Akar mı var” diyerek doğrudan Milli Savunma Bakanı’nı hedef aldı.

Hilal Kaplan yazısında 15 Temmuz’dan dört ay önce de darbe olasılığını farkettiğini belirtmişti. Kaplan yakın gelecek için de “Garip bir hareketlilik var, benden söylemesi” ifadelerini kullandı.

Odatv Hilal Kaplan’ın bu imalarından hareketle ‘darbe varsa kim yapacak’ sorusunun peşine düştü ve Hulusi Akar’ı işaret etti.

Türkiye’de şu an için ‘Hulusi Akar’ın ayağı kaysa da düşse’ diye umutla bekleyen odaklara bakınca ilginç bir manzara çıkıyor ortaya. 15 Temmuz günü Hulusi Akar’ın istifasını isteyen Perinçek, her fırsatta Akar’ı yıpratmaya çalışan Nihat Genç-Veryansın tayfası ve son olarak da Soner Yalçın ve Odatv ekibi.

İşte darbe tartışmaları üzerinden Hulusi Akar’ın hedef alındığı Odatv haberindeki o satırlar:

Hilal Kaplan’ın darbe iddiaları “peki kim yapacak” sorusunu akıllara getirdi. 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanı olan Hulusi Akar, şu an da Milli Savunma Bakanı olarak görev yapıyor.

Hilal Kaplan’ın yazısında imada bulunması “dilinin altında Hulusi Akar mı var” sorusunu akıllara getirdi.

Hulusi Akar’ın TSK’da hakimiyeti biliniyorken böyle bir yazı yazılması gözleri Akar’a çevrildi Yazının Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısının olduğu gün yayınlanması da dikkat çekti. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri