Ana SayfaTürkiyePerinçek’i çıldırtan soru: Herhangi bir gizli servise çalıştınız mı?

Perinçek’i çıldırtan soru: Herhangi bir gizli servise çalıştınız mı?

Doğu Perinçek, kendisine yöneltilen soru üzerine çılgına döndü.

Doğu Perinçek, Haber Global ekranlarında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Yalnız öyle bir soru geldi ki, Perinçek soğukkanlılığını kaybederek sert ifadeler kullandı.

Sunucu, FETÖ’den yargılanan Enver Altaylı’nın “Bana yöneltilen suçlamalar Rus istihbarat teşkilatının, Doğu Perinçek’in iddiaları. Perinçek parayı kim verdiyse onun için çalışan biridir. Mehmet Eymür onu çok iyi anlatır. Perinçek bugün kanal kanal dolaşıp hakkımda suçlamalar yapıyor. Savcının kullandığı suçlamalar, Rusçuların, Perinçek’in suçlamalarıdır” sözlerini hatırlattı.

Sunucu, bunun üzerine “Doğu Perinçek herhangi bir gizli servisle çalıştı mı?” şeklinde bir soru yöneltti.

Program boyunca sakin tavırlarıyla dikkat çeken Perinçek, bu soru üzerine çılgına dönerken, “Bunu ancak gizli servislerin elemanları bana sorar, başkası soramaz. Siz bunları hangi cesaretle Türkiye’nin en kişilikli, karakterli, ahlaklı insanına sorabiliyorsunuz?” dedi.

Vatan Partisi’nin Amerika’nın planlarını bozan parti olduğunu iddia eden Perinçek, “Amerika’nın acısı vardır. CIA’in acısı vardır. Siz de aynı acıyı paylaşıyor musunuz bu soruları soruyorsunuz? Bunları yayınlamazsanız namuslu değilsiniz” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri