Ana SayfaTürkiyePerinçek'in Erdoğan'ı içine çektiği büyük tuzak ne?

Perinçek’in Erdoğan’ı içine çektiği büyük tuzak ne?

Vatan Partisi’nin 15 Temmuz sonrası AK Parti ile yakınlaşmasını ve Doğu Perinçek’in Erdoğan’a ‘milli diktatör’ yakıştırmasını es geçmeyen gazeteci Levent Gültekin çarpıcı yorumlarda bulundu.

Doğu Perinçek’in Erdoğan’dan ve AK Parti’den nasıl bir çıkar elde edebileceği konusuna kafa yoran Levent Gültekin’in açıklamaları çok tartışılacak gibi.

Kızına edilen küfürler nedeniyle sosyal medyanın kapatılması hakkında Erdoğan’ın attığı tweet üzerine bir analiz inşa eden Levent Gültekin, söz konusu tweet’in Erdoğan tarafından silindiğini, Fahrettin Altun’un bir düzeltme yapmak zorunda kaldığını belirtti.

Sosyal medya konusunda geri atmak zorunda kalması karşısında Bahçeli ve arkadaşlarının hesapları askıya alma kampanyası başlatması nedeniyle Erdoğan o tweeti yeniden atmak zorunda kalmıştı.

Levent Gültekin: Erdoğan’ın otoriterleşmesi Perinçek’in hoşuna gidiyor

Levent Gültekin, “Perinçek ‘milli diktatörlük sosyal medyayı kapatmayı gerektirir. Kapatsın destekliyoruz’ dedi. Milli diktatörlük diye bir cümle kurdu. Perinçek’in aldığı oy binde 1 bile değil. Yıllardır aldığı oy 100 bini bile geçmiyor. Perinçek’in siyaset felsefesinin iktidarda olması korkunç bir şey. Perinçek kendi sözleriyle topluma zerre kadar güven veremiyor. Adamın sözüne itibar eden yüzde 1 bile yok. Yüzde birin bile itibar etmediği söz Erdoğan eliyle ülke yönetimine getirildi. Perinçek ve Bahçeli Erdoğan’ın desteği sayesinde devlette görmediği güç elde ettiler. Bunu kaybetmemek için Erdoğan’ı daha da otoriterleşmeye çalışıyorlar.

Levent Gültekin: Perinçek Erdoğan’a diktatör diyebiliyor

Erdoğan’ın neredeyse kendi tabanıyla bile diyaloğu kalmaz hale geldi. Muhafazakar camiada inanılmaz bir Bahçeli ve Perinçek rahatsızlığı var. Perinçek ‘milli diktatörlük sosyal medyayı kapatmayı gerektirir’ diye açıklama yaptı. Düşmanları bile Erdoğan’a diktatör diyemiyor. Yanında güya dostu olanlar ona milli diktatör diyebiliyorlar.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri